Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z obrotomierzem i zapalającą się kontrolką ciś. oleju


qubus

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie tak jak w temacie mam problem z obrotomierzem i zapalającą się kontrolką ciś. oleju wraz z brzęczkiem.

Po rozmowie z kumplem poradził mi wymienić regulator napięcia, jakiś czas było spoko i znowu problem wrócił, tyle że czasem po prostu potrafi nawet nie przekręcić ....

Macie jakieś pomysły co można z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie jest problem z obrotomierzem?

Mi jak padał aqu to obrotomierz po odpaleniu dopiero po chwili zaskakiwał i czasem wywalał czerwony wykrzyknik na FISie z brzęczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrotomierz - skakala wskazowka od zera do tylu obrotow co ma silnik az sie zesralo i nic nie wskazuje. Jak obroty spadaly na zegarze do zera pojawialo sie smarowanie wraz z piszczeniem 3 razy i wariowal klimatronik tzn nic ustawic nie moglem a wial na maksa. Dodam ze silnik pracuje normalnie i wymienilem regulator napiecie po wymianie bylo dobrze dzien dwa...

wyslano z kalkulatora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrotomierz - skakala wskazowka od zera do tylu obrotow co ma silnik az sie zesralo i nic nie wskazuje. Jak obroty spadaly na zegarze do zera pojawialo sie smarowanie wraz z piszczeniem 3 razy i wariowal klimatronik tzn nic ustawic nie moglem a wial na maksa. Dodam ze silnik pracuje normalnie i wymienilem regulator napiecie po wymianie bylo dobrze dzien dwa...

wyslano z kalkulatora...

z obrotomierzem miałem podobną historie. Po wymianie silniczka jest OK. Pewnie masz licznik JAEGER.

klimatronik u mnie też tak ma, szczególnie jak auto postoi w mocnym słońcu, wieje na fula i nic nie idzie przez chwile regulować, dopiero po przejechaniu około kilometra.

Więc te wszystkie objawy co wymieniłeś nie muszą mieć ze sobą związku.

wymień czujnik ciśnienia oleju. koszt około 30zł więc od tego bym zaczął

Podepnij VAGa i sprawdz błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak:

-podpiąłem vag'a niema żadnych błędów wszystko niby ok...

-dzisiaj wymienię czujnik ciśnienia oleju

- a na osłodę 3 filmiki jak to wygląda ;/

1.

tutaj obrotek w ogóle nie wstaje ale z regóły zakręci na ok.900 obr i RIP :( widać to na pozostałych filmikach.

2.

3.

a tu nawet klimatronik dostał pierd....ca :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:11 ---------- Poprzedni post napisany at 07:40 ----------

test zegarów przeszedł pomyślnie wszystko działa wskazówki ikonki itp itd.

- czujnik ciśnienia wymieniony

problem jak był tak jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...