Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja do max 400zl.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jaka navi polecacie do 400zł z mapa Polski ewentualnie może tez być Europy? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modecom MX2 bez HD lub Modecom MX3, nie wiem czy wersja HD już działa w miarę szybko bo na poprzedniczce tragicznie wyświetlało. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cos z tom tom albo gamrin? Powiedz mi jak wygląda aktualizacja map bo się kompletnie na tym nie znam? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garmin i Tomtom mają własne mapy, osobiście wolę Modecoma - mam w nim automapę i wydaje się być najdokładniejsza. Wcześniej działałem chwilę na pożyczonym Tomtomie i zdarzyło mi się że wyprowadziła mnie kilka razy 'w pole' Co z oprogramowaniem? Kupujesz albo z automapą - albo mozesz samemu sobie wgrać automapę - nie wiem czy 'piracka' działa, ja mam ori i warto dać te 100 zł na rok jeśli chcemy mieć aktualne mapy. Aktualizujesz przez podłączenie do komputera i wrzucenie poprawek. Jeśli masz telefon z androidem możesz samemu sobie wgrać automapę na telefon i z niej korzystać jeśli ekran masz w miarę duży i wtedy tylko podłączasz tel pod zapalniczkę i włączasz w telefonie GPS'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja korzystam z tomtoma i powiem tak do puki są darmowe aktualizacje czyli przez rok chyba ja tak miałem to ok ale później to trzeba za wszystko płacić i to nie małe pieniądze a jeżdżenie bez tego to dużo drug tych nowych to nie ma i jazda z nią jest kłopotliwa próbowałem coś zakombinować z wgraniem innej mapy ale nie wychodzi mi nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj sobie jeszcze recenzje na yt, często użytkownicy dróg testują i pokazują, więc warto zerknąć, porównać modele, poczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle jakie urzadzenie z androidem i automapa do tego.

Wysłane z mojego GT-P1000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam MX3 od pół roku, polecam jak najbardziej, szybka,bardzo dobry procek, w tej cenie bezkonkurencyjna...

ps. nie bierz wersji HD, większa rozdziałka + te same bebechy = działa nieco wolniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam MX3 od pół roku, polecam jak najbardziej, szybka,bardzo dobry procek, w tej cenie bezkonkurencyjna...

ps. nie bierz wersji HD, większa rozdziałka + te same bebechy = działa nieco wolniej

W tegorocznej wersji MX nie ma już różnicy oba działają szybko więc śmiało można brać z HD.

Wszystkim polecam tą nawigację bo w tej kasie nadal nie ma lepszego modelu, kupujemy kartę z mapą lub sami sobie wgrywamy i w drogę :wink:

Już z 15 osobom ją poleciłem i ani jedna złego zdania nie powiedziała :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tomtom to starsze modene z serii one , xl , goxx bo dobrze wgrywa się tzw piraty i wole tt od AM bo wg mnie bije ją na głowę . Jednak nowe modele , to tylko takie co maja w cenie dożywotnią aktualizację map , bo tak to wychodzi ok 170 zl na rok ( czasem w promocji jest na 3 lata ) za aktualizację .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez zastanowienia, tylko dokupić najlepiej kartę 8GB i sobie wrzucasz AM, IGO czy TomToma :wink:

Nawigacja jest odblokowana i w ustawieniach dajemy na ścieżkę nawigacji by czytał i startował mapę z odpowiedniego pliku .exe przez co nic nie ingerujemy w urządzenie i nie tracimy gwarancji.

Do tego mamy w nim zestaw głośnomówiący BT, internet przez DUN, czy też transmiter posiada, przy dual core procku i pamięci 128GB DDR2 za takie pieniądze to :decayed:

---------- Post dopisany at 16:55 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

Jak tomtom to starsze modene z serii one , xl , goxx bo dobrze wgrywa się tzw piraty i wole tt od AM bo wg mnie bije ją na głowę . Jednak nowe modele , to tylko takie co maja w cenie dożywotnią aktualizację map , bo tak to wychodzi ok 170 zl na rok ( czasem w promocji jest na 3 lata ) za aktualizację .:)

W nowych Tomtomach nic nie można wgrać bo są tak zabezpieczone, zostaje jedynie kupić z dożywotnią aktualizacją, mapy na europę ok może mieć lepsze niż AM (choć AM na europę ma tą samą bazę co Garmin, Becker dostawca Navteq) zwłaszcza na wyspach bo mają największą bazę kodów kreskowych i pamiętam że od zawsze tam były numer jeden, natomiast na Polskę nie ma dokładniejszej mapy niż AM nie mówiąc o bazie POI. Dlatego wszyscy taksówkarze jeżdżą na tej mapie :wink:

Ja na S3 sobie wrzuciłem AM i co 2 miesiące sobie aktualizuję, po największych wioskach jeździłem i zawsze mnie doprowadziła, czego czasem nie poradziło sobie google maps z włączonym transferem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...