Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Urwało mi wahacz !


lukas24

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam lemki juz 4 lata i 120tys.przejechane na glebie i 18.....i wszystko gra...niema reguly kazdy material ma swoja wytrzymalosc i kiedys szlag go trafia czy to wielowachacz czy zwykly mc person......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byloby jednak pamiętać o tym, ze nie ma sensu bawic się w delikatne i drogie zawieszenia na autostrady jeśli będziemy się poruszać po polnych drogach. Dostosowac rozwiązania do potrzeb oraz budżetu i zaraz zniknie 3/4 problemów tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze byloby jednak pamiętać o tym, ze nie ma sensu bawic się w delikatne i drogie zawieszenia na autostrady jeśli będziemy się poruszać po polnych drogach. Dostosowac rozwiązania do potrzeb oraz budżetu i zaraz zniknie 3/4 problemów tego forum.

sąsiad za miedzy kupił to i ja co zrobisz, nie wazne gdzie wazne że drozsze od sasiada:facepalm:

jak to mówią

Mierz siły na zamiary,//Nie zamiar podług sił.

:grin::grin:

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konstruktorzy Audi powinni ci teraz odpisać - " Za brak regularnych przeglądów pojazdu, za nieprawidłową eksploatację, stosowanie części zamiennych niewiadomego pochodzenia oraz ich skutki odpowiedzialny jest użytkownik pojazdu.

naciaganie klientów i tyle ,czemu w sportowym TT jest zwykły zawias ? i zajebiaszczo wygodnie sie tym jezdzi ,nawet czułem wiekszy komfort niż w a6 c5 czy a4 b5 i przez dziury sie nie bałem o jakiś wachacz czy coś . , ja nie cierpie tego zawieszenia :kwasny: . poprostu na miasto czy wiochy to sie nie nadaje ,w trasy i ładniejsze miasta z lepszymi drogami to owszem spoko sie jezdzi i wygodnie.

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...