Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

ktoś jeszcze mógłby sie wypowiedzieć? zdania są podzielone, w niedziele jest dość ciepło i chciałem przelecieć auto tripplem a aplikator mam tylko jeden o którym wspominałem wyżej

a później ma byc juz tylko zimniej i klapa :P

Edytowane przez uszolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie zgodza się.

Praca takim aplikatorem nie gwarantuje równomiernego nacisku na powierzchnie a oznacza to możliwośc powstania hologramów..

Tricolor zapewni optymalny docisk do powierzchni

Ja też zupełnie się nie zgadzam z twoją opinią, tripple to zwykłe AIO, do tego nie z kategorii tych bardziej ściernych jak np. Achilles Prep od Valet Pro i choćbyś rozprowadzał go zwykłą mikrofibrą. aplikatorem bawełnianym lub takim jak kolega pokazał tzw. słoneczkiem nie masz szans narobić żadnych szkód na lakierze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szybkie pytanie.

( Wydaje mi się że temat kiedyś był poruszany ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi :kwasny: )

Jaką taśmę zabezpieczającą do do obklejania elementów stosujecie?

Wcześniej kupowałem 3m ale zastanawiam się czy nie ma jakiegoś tańszego odpowiednika.

Ale chodzi mi o sprawdzony, bo kiedyś zabrakło mi i zastosowałem taśmę malarską (nie pamiętam jakiej firmy ale tania nie była) i nie był a dobra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zupełnie się nie zgadzam z twoją opinią, tripple to zwykłe AIO, do tego nie z kategorii tych bardziej ściernych jak np. Achilles Prep od Valet Pro i choćbyś rozprowadzał go zwykłą mikrofibrą. aplikatorem bawełnianym lub takim jak kolega pokazał tzw. słoneczkiem nie masz szans narobić żadnych szkód na lakierze.

Jesli rysy powstaja czasem od najdelikatniejszej mikrofibry to nie mów mi proszę, że aio ich nie zrobi :)

Produkt do tego typu operacji to aplikator typu tri color

Po co polerujemy fibrami? weźmy pieluchy :banan:

Chłopaki szybkie pytanie.

( Wydaje mi się że temat kiedyś był poruszany ale nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi )

Jaką taśmę zabezpieczającą do do obklejania elementów stosujecie?

Wcześniej kupowałem 3m ale zastanawiam się czy nie ma jakiegoś tańszego odpowiednika.

Ale chodzi mi o sprawdzony, bo kiedyś zabrakło mi i zastosowałem taśmę malarską (nie pamiętam jakiej firmy ale tania nie była) i nie był a dobra

tańsze i lepsze od BD jest 3m model 3030

http://chemiczna-hurtownia.pl/pl/p/Tasma-maskujaca-zielona-3030-Scotch-3M-50978-24-mm-x-50-m/259

Edytowane przez Stich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli rysy powstaja czasem od najdelikatniejszej mikrofibry to nie mów mi proszę, że aio ich nie zrobi :)

Produkt do tego typu operacji to aplikator typu tri color

Po co polerujemy fibrami? weźmy pieluchy :banan:

Widać, że chyba nie miałeś do czynienia z tym konkretnym środkiem którego chce użyć kolega..

Idąc tą drogą 90% ludzi nakładająca wosk słoneczkowym aplikatorem nieumyślnie rysuje swój lakier z powodu nierównomiernego docisku ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem.
Uważam. ze nalezy trzymac sie zasad jakie panuja w detailingowym świecie. Skończmy juz tę dyskusje. Temat został wyczerpany.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mógłby ktoś zarzucić pikczerem albo linkiem jak wygląda ten aplikator tricolor o którym mowa wyżej. Do tej pory do nakładania wosków i innych sealantów używałem żółtych gąbeczek z Megsa

Ale widzę że jest coś lepszej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest najlepszy QD to czarnego koloru (perły)?? Używam w tej chwili Megsa ale nie robi na mnie wrażenia.

Dlaczego? Mnie bardzo odpowiada.Używam zarówno do Audi jak i do motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest najlepszy QD to czarnego koloru (perły)?? Używam w tej chwili Megsa ale nie robi na mnie wrażenia.

Mi ostatnio polecali takie

d825f19aa8acd01945ed8b8d26daff28.jpg

ff390e6da74a41bbbf53343f9cd936bd.jpg

Kupiłem Poorboys ale jeszcze nie miałem okazji używać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest najlepszy QD to czarnego koloru (perły)?? Używam w tej chwili Megsa ale nie robi na mnie wrażenia.

Mi ostatnio polecali takie

d825f19aa8acd01945ed8b8d26daff28.jpg

ff390e6da74a41bbbf53343f9cd936bd.jpg

Kupiłem Poorboys ale jeszcze nie miałem okazji używać

Jak przetestujesz to koniecznie daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...