Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie obecnie stosuje u siebie Black hole Poorboy's world + Natty's Paste Wax Red i trzyma się to u mnie dość sporo czasu w sezonie letnim 3-4 miesiące ( przy moim użytkowaniu samochodu )

Chciał bym się zapytać doradzić czy na zime mogę tez taki zestaw stosować ? czy nie warte czasu aby to smarować na zime ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem polerka DA EPL 41 talerz mocujący 120 mm jakie kupić dobre pady?

Ja polecam do cięcia pad z mikrofibry Megsa i pastę M101 również Megsa. Godne polecenia są też pady Lake Country.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie obecnie stosuje u siebie Black hole Poorboy's world + Natty's Paste Wax Red i trzyma się to u mnie dość sporo czasu w sezonie letnim 3-4 miesiące ( przy moim użytkowaniu samochodu )

Chciał bym się zapytać doradzić czy na zime mogę tez taki zestaw stosować ? czy nie warte czasu aby to smarować na zime ?

Osobiście bym stosował na zime to samo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moja mama chce sobie sprawic auto do 30 000 i dlatego tez moj wybor padl na a4 b7. Jaki silnik bylby najlepszy,najmniej awaryjny? Czytalem,ze 2.0tfsi i 2.0 131ps najlepsze do tych modeli,racja? 1.9tdi podobno niezawodne,ale troche za malo ps jak na te auto,a 2.0tdi podobno bardzo awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moja mama chce sobie sprawic auto do 30 000 i dlatego tez moj wybor padl na a4 b7. Jaki silnik bylby najlepszy,najmniej awaryjny? Czytalem,ze 2.0tfsi i 2.0 131ps najlepsze do tych modeli,racja? 1.9tdi podobno niezawodne,ale troche za malo ps jak na te auto,a 2.0tdi podobno bardzo awaryjne.

nie ten dział kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hi:

Zakupiłem sobie zestawik Lusso Bag Kit

Może mi ktoś wytłumaczyć jak używać,ile nakładać,jak wcierać ,czym wcierać ,na jak długo zostawić preparat ,jakimi ruchami wcierać Lusso Revitalizing Creme z tego zestawu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co lepsze albo co jest jeszcze lepszego do asfaldu lotnej rdzy itp.

CarPro Cquartz TarX

CarPro Cquartz TRIX

CarPro Cquartz IronX

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :hi:

Zakupiłem sobie zestawik Lusso Bag Kit

Może mi ktoś wytłumaczyć jak używać,ile nakładać,jak wcierać ,czym wcierać ,na jak długo zostawić preparat ,jakimi ruchami wcierać Lusso Revitalizing Creme z tego zestawu ?

Z tego co udało mi się wyczytać to jest to środek bardzo podobny do Dodo Lime Prime. Co do aplikacji to nie dorabiajmy tutaj instrukcji rodem z NASA. Maszyno (wiadomo najlepiej) nałożyć na miękkiego pada produktu o wielkości ziarna grochu i rozprowadzać po elemencie aż do wypracowania. Ręcznie schemat jest podobny tylko pada i maszynę zastępujemy aplikatorem "słoneczkowym" i ręką ;) W tej metodzie nie ma szans że wypracujesz produkt do 0 więc zaaplikuj produkt na element odczekaj chwilę i spoleruj mikrofibrą.

Panowie co lepsze albo co jest jeszcze lepszego do asfaldu lotnej rdzy itp.

CarPro Cquartz TarX

CarPro Cquartz TRIX

CarPro Cquartz IronX

?

Iron X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie uświadomić jaki cleaner stosować pod wosk Collinite 476?

Mam w domu dodo juice który został mi po megsie i mam też black hola z letniego setupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie

Jaki byście polecili dobry QD po myciu i ogólnie , prócz Megsa. Woski jakich używam to colli 476 i 915

:hi:

Edytowane przez miszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pucek tutaj niestety nie pomogę. Ludzie kładą Coli na Lime Prime i jest ok

@ miszka

Ja jestem zakochany w QD+ od Poorboya. Zaraz za nim postawiłbym Finale od Auto Finesse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Pucek tutaj niestety nie pomogę. Ludzie kładą Coli na Lime Prime i jest ok

@ miszka

Ja jestem zakochany w QD+ od Poorboya. Zaraz za nim postawiłbym Finale od Auto Finesse

Od Poorboys to ten:

246f39efdcfb032ea6ba8a87e5cee3ef.jpg

A Auto Finesse Finale ten:

383493afe7c3d909b4d7694ac06207a5.jpg

??

Z góry podziękował :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo Lime Prime jest lekko ścierne - powinno pomóc.

Gdzieś też swojego czasu czytałem o tym że niektóre quick detailery radzą sobie dość dobrze z usuwaniem plam po twardej wodzie

Edytowane przez denishome
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się niektórzy o większym doświadczeniu na to zapatrują ale od siebie na water spoty mogę polecić tenzi car stone. Stosuję go po każdym myciu i jeden irytujący problem mniej. A i cena bardzo przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...