Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź


jozek726

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak się niektórzy o większym doświadczeniu na to zapatrują ale od siebie na water spoty mogę polecić tenzi car stone. Stosuję go po każdym myciu i jeden irytujący problem mniej. A i cena bardzo przystępna.

Ale to musisz jeszcze spłukiwać potem. No i nanoszenie spryskiwaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii powłoki "tradycyjnej" zdecydowanie Gtechniq C1. Gyeon Prime to taka podstawowa powłoka, mniej trwała ale niezła na początek. Mosh to już wyższa liga ale wymagająca przy aplikacji. Mocno przyciemnia lakier i często z tego powodu są różnice w odcieniach "dzielonych" elementów np pół maski jest jaśniejsze - wymaga sporo wprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak się niektórzy o większym doświadczeniu na to zapatrują ale od siebie na water spoty mogę polecić tenzi car stone. Stosuję go po każdym myciu i jeden irytujący problem mniej. A i cena bardzo przystępna.

Ale to musisz jeszcze spłukiwać potem. No i nanoszenie spryskiwaczem

Te dodatkowe 10 min pracy przy całodziennym pucowaniu auta chyba nikomu nie zrobi różnicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie jaka powloke polecacie mysle nad Gyeonem tylko teraz Mohs czy prime kit jaka jest roznica??

Ze swojej strony polecam Nanoshine Ceramic Pro Light, Świetny efekt hydrofobowy i połysk, a także ochrona przed chemią i drobnymi mikrorysami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam szybkie pytanie:

auto stało 2 miesiace pod chmurka w okolicy drzew, dach maska i gorne czesci drzwi są "oblepione". piana aktywna+apc i potem dwa wiadra z szamponem i gąbką sobie z tym nie radzą. Z szyb rowniez nie schodzi, sa szorstkie i nie daja sie domyc. Co pomoze mi naprawic sytuacje? Jezeli to mozliwe to chcialbym nie uszkodzic polozonego wosku, ale jesli trzeba bedzie to naloze go jeszcze raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pozwolę sobie mieć pytanie. Mam szyby pokryte takimi małymi waterspotami, stare zaschnięte plamki raczej po wodzie z kamieniem. Próbowałem megsa i polytopa do szyb, nie pomoglo. Glinka, cleaner też tego nie ruszyły. Podobnie Poorboys ssr 2 ręcznie.

Co z tym zrobić ? Kupić Autoglym do szyb ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam szybkie pytanie:

auto stało 2 miesiace pod chmurka w okolicy drzew, dach maska i gorne czesci drzwi są "oblepione". piana aktywna+apc i potem dwa wiadra z szamponem i gąbką sobie z tym nie radzą. Z szyb rowniez nie schodzi, sa szorstkie i nie daja sie domyc. Co pomoze mi naprawic sytuacje? Jezeli to mozliwe to chcialbym nie uszkodzic polozonego wosku, ale jesli trzeba bedzie to naloze go jeszcze raz ;)

Ale widzę, że glinką nie próbowałeś więc polecam bo m.in. do tego ona jest :wink: ale wosk będziesz musiał położyć jeszcze raz.

Ja też pozwolę sobie mieć pytanie. Mam szyby pokryte takimi małymi waterspotami, stare zaschnięte plamki raczej po wodzie z kamieniem. Próbowałem megsa i polytopa do szyb, nie pomoglo. Glinka, cleaner też tego nie ruszyły. Podobnie Poorboys ssr 2 ręcznie.

Co z tym zrobić ? Kupić Autoglym do szyb ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To chyba pozostaje Ci zaatakować szyby tlenkiem ceru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tego chciałem uniknąć, podobno ten środek z Autoglym-u robi dobrą robotę, może się na niego skuszę. I jeszcze dziś na KA coś znalazłem o occie i ręcznikach papierowych, pisza chłopaki żeby je zwilżyć i zostawić na szybie na pół godziny.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tripple nie narobisz żadnych szkód na lakierze tym podanym przez Ciebie aplikatorem. Możesz śmiało działać, tricolor byłby po prostu bardziej efektywny w działaniu i przyjemniej by się nim pracowało.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tripple nie narobisz żadnych szkód na lakierze tym podanym przez Ciebie aplikatorem. Możesz śmiało działać, tricolor byłby po prostu bardziej efektywny w działaniu i przyjemniej by się nim pracowało.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie zgodza się.

Praca takim aplikatorem nie gwarantuje równomiernego nacisku na powierzchnie a oznacza to możliwośc powstania hologramów..

Tricolor zapewni optymalny docisk do powierzchni

pytam czy można, nie co lepiej kupić

moim zdaniem: "nie można" . pisząc zebys kupił tricolor założyłem ze wypowiedz jest logiczna i jednoznaczna. sory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...