Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana głośników na B&O


Maxfly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Przymierzam się na zmianę głośników z 3G High na B&O. Proszę o informację czy wiązka kabli (wtyki) podejdą czy trzeba także wymieniać całą wiązkę pod B&O??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3G High na B&O.

mozesz to rozjasnic ? :eusathink:

ile masz teraz glosnikow ? jakie naglosnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz nagłośnienie poziom niżej niż B&O.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 10 glosnikow :wink: z subem

Jaki numer TUNERA RADIOWEGO 56 jest u ciebie ?

P.S .

Uzupelnij profil :wink: nie wiem jakie auto masz a ja nie bede zgadywał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat którego kolega nie skończył.

Mam zestaw na 8 głośników, czy da się B&O podpiąć bez ciągnięcia wiązek dodatkowych czyli pominąć brakujące głośniki i wpiąć się do obecnego tunera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mmi basic czerwone zestaw nagłośnienia z składa 11 głośników lub 12 nie wiem czy na środku kokpitu też jest głośnik pod kratką , czy okablowanie jest takie samo jak b&o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, co rozumiesz przez "inne" ?

da sie podpiąć głośnik B&O do std wtyczki od głośnika z systemu std. Czy nawet wtyczki się różnią od siebie?

Pytanie drugie czy istnieje jako element handlowy wiązka łącząca głośnik z drzwi przednich z głośnikiem wysokotonowym z trójkąta koło lustra? Jesli nie ma to może ktoś podać numery wtyczek na obu końcach tej wiązki.

Dzięki!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem jaką mam sytuacje. Dorwałem 4x głośniki boczne z B&O i 4x wysokie tony z B&0 chciałbym to spróbowac zamontowac do siebie. Będzie sie dało? Z tego co wiem to boczne z przodu z wysokim tonem łączy się wiązką od głośnika do wysokiego tonu. Zagra to w ogóle czy tuner nie ruszy tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmi3g high

Zmiana głosników ci nic nie da, tylko wzmak B&O lub zmiana Tunera Radiowego obsługujacego sub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale chce wiedzieć czy da sie te głośniki w ogóle wpiąć do tych wtyczek? Może będzie grać chociaż odrobinę lepiej. Suba wiem że nie podepnę bo kiedyś to ustaliliśmy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za to info a teraz możesz mi podpowiedzieć gdzie sprawdzić jaki numer mają wtyczki w obu kierunkach do wysokotonowych w trójkątach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Przymierzam się na zmianę głośników z 3G High na B&O. Proszę o informację czy wiązka kabli (wtyki) podejdą czy trzeba także wymieniać całą wiązkę pod B&O??

Wymieniłeś te głośniki? Jeśli tak to jakie komplikacje miałeś i czy warto było to wymieniać, jak efekt koncowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Przymierzam się na zmianę głośników z 3G High na B&O. Proszę o informację czy wiązka kabli (wtyki) podejdą czy trzeba także wymieniać całą wiązkę pod B&O??

Wymieniłeś te głośniki? Jeśli tak to jakie komplikacje miałeś i czy warto było to wymieniać, jak efekt koncowy?

Też jestem ciekaw czy coś drgnęło z jakością dźwięku, czy trzeba głębszą ingerencję robić. Nie jestem maniakiem żeby mieć studio dźwiękowe w aucie ale odrobina przyzwoitości by się przydała bo to co jest fabrycznie to .....masakra :facepalm: Edytowane przez vvalery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczki w konsole sa inne jak juz ktos wspominal, wtyczka do wzmacniacza jest taka sama ( piny tylko trzeba pozamieniac, schemat w reke), do wzmacniacza chyba szla dodatkowo jeszcze jedna wtyczka / nie pamietam dokladnie/. Drzwi przednie maja inna instalacje tzn soprany sa dodane (orginalnie mialem 8 glosnikow). Ja mam wsadzone do siebie glosniki B&O ale bez wzmacniacza B&O i dziala calkiem dobrze. Wzmacniecze pod mmi 2g i 3g sa inne bo sam na wlasnej skorze sie przekonalem.

Edytowane przez maryoushek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtyczki w konsole sa inne jak juz ktos wspominal, wtyczka do wzmacniacza jest taka sama ( piny tylko trzeba pozamieniac, schemat w reke), do wzmacniacza chyba szla dodatkowo jeszcze jedna wtyczka / nie pamietam dokladnie/. Drzwi przednie maja inna instalacje tzn soprany sa dodane (orginalnie mialem 8 glosnikow). Ja mam wsadzone do siebie glosniki B&O ale bez wzmacniacza B&O i dziala calkiem dobrze. Wzmacniecze pod mmi 2g i 3g sa inne bo sam na wlasnej skorze sie przekonalem.

No ale jak się to ma do oryginalnych ? Lepiej, dużo lepiej vzy cudownie ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...