Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wizyta w USA ewentualne zakupy


Glory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem w miare nowy na forum ale kiedys trzeba zaczac :decayed:

Aktualnie przebywam do polowy wrzesnia w USA i postanowilem zalozyc ten watek bo moze ktos z was bylby zainteresowany jakims produktem dostepnym tutaj a niedostepnym lub duzo drozszym w Polsce. Oczywiscie ciezko mi ocenic co, ile i jak moglbym do Polski dostarczyc (sam nie wiem ile i jakie rzeczy bede targal) ale zawsze mozecie tu pisac i moze uda sie cos dograc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrze czasami :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac book air bym chciał

Apple MacBook Air MD711LL B 11 6 inch 128GB Laptop Newest Version 885909630400 | eBay

Jak myslalbys to ogarnąć? Musiałbys na pewno karton wywalić, ale to najmniej ważne.

Ja sie na ebayach nie znam, adres wysyłki, płatność ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry temat, ja też aktualnie jestem w USA :decayed:

mojeA4, orientujesz się jak Apple załatwia sprawę gwarancji?? Bo sam myślałem coś z palety Appla kupić :whistling: żeby miało gwarancję w PL

Konsola PS4 + gra itd za 340 $ to dobra cena??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak sprawa tego gniazdka, ale do większości sprzętu można dokupić kabel.

Glory, a gdzie jesteś dokładniej? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na komputery gwarancja jest miedzynarodowa i nie ma z tym żadnego problemu, gorzej jest z Iphonami.

Dajcie znac jakbyście mogli cos dograc i przytargac za normalne pieniadze. Interesuje mnie sprzęt jak wyżej napisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w razie co byłbym zainteresowany GoPro 3+ Black. Jeżeli bylibyście w stanie to dajcie znać za ile możecie to ściągnąć z Waszym zarobkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby na komputery gwarancja jest miedzynarodowa i nie ma z tym żadnego problemu, gorzej jest z Iphonami.

Dajcie znac jakbyście mogli cos dograc i przytargac za normalne pieniadze. Interesuje mnie sprzęt jak wyżej napisałem

Kupilem Iphona na strefie we Frankfurcie, po 3 miesiacach sie zyebal. Wymienili na nowy w Gdansku na Matarni w przeciagu 7 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzę na ebay na obiektywy do Canona

70-200 to za uja nie chce być u nich tańsze

a podobno takie hity cenowe w tym segmencie szczególnie

o co chodzi?

podrożało wszystko?

teraz już tylko ciuchy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Z Amazona dasz rade takie małe conieco załatwić ??

1: Amazon.com : New 7.62x39mm Caliber Cartridge Red Laser Bore Sighter Boresight : Laser Rangefinders : Sports & Outdoors

2: Amazon.com: Howard Leight R-01526 Impact Sport Electronic Earmuff: Sports & Outdoors

Jak dasz radę to napisz bo muszę wiedzieć czy czekać na Ciebie czy szukać innego źródła :P

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dajcie znac, bo widzicie, ze zainteresowanie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei :

1.Odnosnie GoPro - cena z tego co patrzylem w bestbuy to 399$ + TAX (ok.8%) = ok.430$ = 1300zl to kosz zakupu, cos dla mnie dolicz sam i masz cene koncowa :)

2. Amazon mysle ze dalo by rade moze, zalezy od wielu czynnikow wiec puki co nie moge dac jednoznacznej odpowiedzi.

3. To wszystko zalezy...jedne produkty sa tu SPORO tansze, na innych jest mniejsza roznica a na kolejnych wychodzi to samo co w Polsce. Zalezy od tego gdzie szukasz, w jakim okresie, czy sa wyprzedaze itp itd wiec ciezko generalizowac.

Powaznie mysle nad zakupem Plasti Dip'a ktory jest tu sporo tanszy i probuje sie dowiedziec cyz byli by jacys chetni? Glownie pewnie czarny, aczkolwiek moze kilka pusek innych kolorow tez (na allegro widzialem pusze za ok 65zl z tego co pamietam, ja bym mial za 45-50zl moze mniej jak wieksza ilosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ;)

1.Odnosnie GoPro - cena z tego co patrzylem w bestbuy to 399$ + TAX (ok.8%) = ok.430$ = 1300zl to kosz zakupu, cos dla mnie dolicz sam i masz cene koncowa :)

Odpadam :kwasny: myslałem, że w USA będzie jednak "zauważalnie" taniej ;) dokładając Twój zarobek zapłacę tyle ile są na Allegro :wink: wynika, że kamerki potaniały w EU :naughty:

Dzięki za chęci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłbym chętny :hi:

Motorola Moto G 16GB, Iphone 5,5s,5c

Takich tu potrzebujemy :good:

Napisz w wolnej chwili przybliżone ceny na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w dużym centrum handlowym i po przeglądaniu się cenom np. Telefonów Apple, Samsung stwierdzam, ze opłaca się zakup tylko i wyłącznie dla siebie. W moim przypadku zakup w kraju na firmę ( Faktura Vat) jest lepszym rozwiązaniem. Faktycznie markowe ciuchy sa tańsze zdecydowanie. Marki typu RL lub TH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...