Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziura w dolocie powietrza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy dziura na dwa palce w dolocie do filtra powietrza ma wpływ na pracę silnika? Przymula mi go i przerywa przy przyspieszeniu.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Gdzie ta dziura dokładnie jest? Przed filtrem powietrza czy po?

Co do konstrukcji dolotu to powiem że ma on duże znaczenie. Na przykład harmonijka która jest na rurze dolotowej nie jest od tak sobie, tylko to też ma znaczenie. Tłumi fale cofającą czy coś takiego. Aczkolwiek jeśli masz dziurę w części doprowadzającej powietrze do filtra powietrza nie powinno mieć to takiego wpływu - zaklej ją czymś to się przekonasz.

---------- Post dopisany at 08:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:10 ----------

Do sprawdzenia świece, przewody WN, kopułka z palcem czy co to tam masz w tym 1,6.

Opublikowano

Ma znaczenie. Ja doraźnie w swoim obkleiłem taśmą odporną na wysokie temperatury i efekty uboczne ustały :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zakleilem taśma i sprawdzę potem. Odezwę się czy cos to dalo

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:40 ----------

Niestety nie pomogło.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Układ WN do sprawdzenia tak jak pisałem wcześniej.

Opublikowano
  • Autor

Jak przyjechałem parę km to nic się nie działo dopiero potem zaczyna przerywac.

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Ile może wytrzymać kopulka i palec? . Bo wymienialem z 5000 km temu razem ze świecami i przewodami

---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

Przepraszam 50000

Opublikowano

Jeśli to był zamiennik, może już być po nim, W końcu to już kilka lat. Jak rozbierzesz kopułkę, to dasz rade ocenić czy to może być to. Z resztą kontrola świec i kabli to też nie jakaś wielka filozofia.

Opublikowano
  • Autor

To raczej nie kopulka i palec bo przed wymiana szwakowal mi zapłon w deszczowe dni wtedy wymieniłem przewody świece a na koncu kopulke i palec i dopiero wtedy się poprawiło.

Opublikowano

Rób jak uważasz. Moim zdaniem cały układ WN do sprawdzenia w pierwszej kolejności.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

wymieniłem kopułkę i palec, ale dalej przerywa,świec dawno nie wymieniłem więc chyba teraz to zrobię

Opublikowano

Świece to podstawa.

Opublikowano

świece Beru 3 elektrodowe

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem świece dalej to samo

---------- Post dopisany at 15:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:55 ----------

Może być to wina przeplywomierza?

Opublikowano

Może być. Trzeba byłoby zrobić logi i zobaczyć jakie wartości pokazuje. Ewentualnie odepnij go i przejedź się bez niego, zobaczysz czy będzie różnica.

Opublikowano
  • Autor

Odpiąłem przepływomierz trochę mniej przerywa, ale przerywa podczas przyspieszania, i potrafi zgasnąć przy spadku obrotów na postoju

Opublikowano

Podepnij VAG-a i sprawdź błędy . Ja u siebie w 1.6 jak miałem to padł przeplywomierz co pokazało na Vagu;) a też mi przerywał , jak masz takie dziury to sprawdź też resztę połączeń .

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Nie wiem czy już pytałem - a ogólnie cały dolot sprawdziłeś pod kątem szczelności? Szczególnie odmę?

Opublikowano
  • Autor

Odma ok. I reszta też wygląda ok. Będę próbował podłączyć laptopa tylko musze kupić baterie. Vaga mam kiedyś podlaczalem

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

Mam błąd 561 2 razy wystapil. Co to znaczy koledzy?

Opublikowano
  • Autor

I mam pytanie jak zrobić reset ecu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.