Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb i szyberdachu.


Grabek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji, że szukajka nie jest dla mnie łaskawa i za nic w świecie nie moge znaleźć o tym tematu, mimo, że kiedyś go widziałem, chciałbym się zapytać, czy mając w swojej centralce impuls komforu ( 200mA podczas zamykania ), da się go wykorzystać do tego, żeby zamykało mi szyby i szyberdach po zamknięciu zamków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o jakąś dokładaną centralkę? Sprawdź kluczykiem. Zamykając drzwi przytrzymaj kluczyk dłużej w pozycji "zamknij" - będziesz wiedział czy ta funkcja działa w ogólnej instalacji auta. Jeśli tak to nie problem wpiąć się z dodatkową centralką z pilota na przykład. Ja tak robiłem. Szyb jeszcze nie podłączyłem bo mam dokładne więc to inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak jak kolega wyżej pisze. U mnie działa to tak, że jak przytrzymam pilota na otwórz/zamknij to szyby zamykają się bądź otwierają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tak jak kolega wyżej pisze. U mnie działa to tak, że jak przytrzymam pilota na otwórz/zamknij to szyby zamykają się bądź otwierają.

Ty masz auto z 2000 roku więc inny sterownik i więcej funkcji. Otwieranie w 95 nie działa, ale komfortowe zamykanie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam, że szyby działały, po przekręceniu kluczyka na zamknij, ale musze sprawdzić jeszcze. Pozostaje kwestia podłączenia tego pod centralke no i szyberdachu. Coś ktoś kombinował kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączałem przy okazji zakładania centrali z pilota która od razu obsługiwała domykanie, ale co i jak to już nie pamiętam :decayed: Info bynajmniej brałem z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, będe się z tym niedługo bawił przy okazji rezania klapy otwieranej z pilota :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...