Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skrzypi oparcie fotela pasażera, ma ktoś podobny problem?


szop44

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z fotelem pasażera, sprężyny w oparciu skrzypią jak w starym tapczanie ;/ pozostałe fotele są ok, miał ktoś podobny problem? da się coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak da. trzeba rozebrac tyl fotela. u gory trzeba podwazyc ta tapicerke i ciagnac do siebie i jak posci to pozniej w gore. mocowanie sprezyn posmarowac jakims silikonem albo smarem rozruszac i bedzie cisza. mialem podobnie w ojca b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, skrzypiące fotele to mankament całego koncernu VW/Audi. Szkoda, ze w autach tej klasy piszemy o rozbieraniu i smarowaniu fotela smarem...jak jakąś wersalkę skrzypiącą smarować...wstyd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za informację, bo już byłem gotów szukać nowego fotela :) to jest masakra jakaś, jak wsiądzie mi jakiś pasażer to wstyd jak cholera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro taki wstyd to po co kupujecie stare przechodzone audi zamiast nowy samochód akurat na wasza kieszeń? AAA przepraszam jeździć rozsądnym autem to wstyd. No to smarujcie panowie smarujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam regulacji lędźwi,

a co do pyskatego kolegi sprzedałem 21 letnie B4 tylko dlatego że miałem b4 bez klimy... Tam nic nie skrzypiało, nic się nie obdrapywało, nie wydobywały się z niego żadne niepokojące dźwięki :) To był był porządny niemiecki samochód i przesiadając się do modelu o 10 lat młodszego spodziewałem się takiej samej albo i lepszej jakości wykonania a nie że fotele będą skrzypieć jak PRLowski tapczan :) więc nie mów mi o starym przechodzonym audi po prostu coś spierdzielili w wykonaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Obydwa przednie fotele jak wersalka po babci...

Myślałem nad kupnem "nowych" z B8 ale jakieś takie brzydkie są. Ta góry zaokrąglone. Trzeba będzie czymś prysnąć.

Też sprzedałem 20 letnie B4 i do dziś żałuję. O wiele lepiej wykonane było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...