Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kierownica poliftowa do przedlifta?


Leriss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Krótkie pytanie - czy da się włożyć kierownicę po lifie do samochodu przedliftowego?

Nie ukrywam, że kierownica poliftowa podoba mi się o wiele bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kupujesz redukcje i tyle w kierownicy polift1owej masz duży wieloklin a u siebie mały najlepiej kierownica prezentuje sie od eski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście kupujesz redukcje i tyle w kierownicy polift1owej masz duży wieloklin a u siebie mały najlepiej kierownica prezentuje sie od eski

KIEROWNICA SKÓRA AUDI A4 B5 S-LINE S4 A6 RS4 (4387319087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. <-- coś takiego by weszło?

Mógłbym prosić o informację, co to konkretnie jest ta "redukcja" do kupna :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to co wkleiłeś + KIEROWNICA SKÓRA AUDI A4 B5 S-LINE S4 A6 RS4 (4387319087) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. mogę śmiało kupić i montować, tak :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy w jakim jest stanie żeby się nie okazało że przyjdzie i będzie po wycierana i nadawać się będzie do obszycia ja za swoją na mały wieloklin w idealnym stanie dałem jakiś czas temu 400 zadzwoń spytaj się w jakim jest stanie czy jest taśma w środku bo jak nie będzie będziesz musiał ze swojej kiery przełożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila, widzę że na Allegro też po 400zł są, ale po zdjęciach to często ciężko ocenić stan, a bardzo chętnie bym sobie taką kierownicę sprawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kierownice od s4 do przedlifta na mały wiloklin czyli bez jakis redukcji czy cos... jak cos pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

panowie podpinam sie pod temat ,

zakupiłem kierownicę od S i nie pasowała do mojego auta (98r) 01.99 pierwsza rejestracja auta

wiec ja odsprzedałem dobremu znajomemu i niego w audi 96r siedzi idealnie,

wychodzi na to ze mam duzy wieloklin i szukam wymiarów takowego wieloklinu, w kierze od przedlifta jest to tak gdzies 20 - 21 mm (mierzone na szybko w aucie), jaki rozmiar ma duzy wieloklin zeby wytłumaczyć sprzedajacemu o co mi chodzi, zeby sie nie wpakować znów w "maliny" :grin:

z góry dzieki, kupie kierę z taśmą do b5 polift 98 99r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...