Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Od Czego Ta Wtyczka?


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie... na dole wrzucam zdjecia.

kupielm fotole polskory jedna wtyczka jak sie domyslam to airbag.. ale ta czerwona? i wychodzi z niej tylko jeden brazowy kabel

2014_07_11_539.jpg

2014_07_11_540.jpg

2014_07_11_542.jpg

2014_07_11_543.jpg

---------- Post dopisany 13-07-2014 at 11:27 ---------- Poprzedni post napisany 12-07-2014 at 09:54 ----------

ii co zadnej teorii? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz? to wsumie po co w takim razei ta mala dwu pinowa wytczka? tzn dlaczego wtedy ma dwa piny? co podczas uderzenia ida tam dwa plusy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem :-)

Ale u mnie jak był uszkodzony kabel w tej kostce to wywalał błąd poduszki pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szperając po forum znalazłem coś takiego. Na samym dole masz opis gniazd w fotelu kierowcy :decayed::a4fan:

Przekazniki%204.jpg

Edit:

Wydaje mi się że ta kostka z zasilania służy też do zasilania elektrycznego ustawiania foteli albo lędźwi, ale u Ciebie widzę że wszystko na korbotroniku działa, tak że nie musisz się przejmować :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh tu nie chodzi o przejmowalem sie :) liczylem na jakis ukryty bajer :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do elektrycznych lędźwi jest inna kostka wiem bo niedawno sam się bawiłem w wymianę foteli, ale u mnie było tyle ciekawiej że mam B5 z roku '98 a fotele są z '99 i już problem bo są inne kostki ale mniejsza z tym. Ta mała kostka odpowiada za poduchę a ta czerwona to powiem szczerze że sam się głowiłem jakaś dodatkowa masa,? bo w poprzednich stołkach nic prócz poduchy nie miałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...