Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Proszę o poradę


rafcisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów, zacznę od tego że trafiła mi się bardzo fajna okazja i kupiłem audi a4 1998r benzyna 1.8t 150ps.

Samochód kupiony w Niemczech, od pierwszego właściciela przebieg oryginalny 205 tys km. No i został odkupiony od rodziny, a cena za te cacko to 300 euro.

I mam teraz parę pytań:chodzi mi o koszta naprawy, bo muszę wymienić w nim przeguby, uszczelkę pod Klawiaturą no i gumy w tylnych kołach bo dostały Luz.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co kaman?

Ceny części zobaczysz na allegro lub w sklepie chyba, że masz inne dojścia. Uszczelka to groszowe sprawy, przeguby +-140 a o jakie gumy ci chodzi to nie mam pojęcia :decayed:

Przedlift bez Q to nie takie znowu cacko :decayed:

A historyjkę o cenie zakupu i pierwszym właścicielu mogłeś sobie darować bo i tak uwierzy 1/100 :grin: Jak byś naprawiał na oryginałach to podwoisz wartość auta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko kupione od kuzyna z Niemiec, kuzyn ja miał od nowego, pierwsze 12 lat serwisowany, wstawione sportowe zawieszenia i obniżona, tylko gdzieś pluje na silnik olejem z uszczelki z pod klawiatury, przeguby już słychać i są do wymiany, i tylne koła mają luz gdzieś na tylnej belce na gumach. Jak na 16 letni samochód jest bardzo zadbany w środku i na zewnątrz, nigdy nie było w nim palone i czuć jeszcze fajny zapach audi :) a wiadomo na lakierze są małe ryski czyli ślady użytkowania. Bez wypadkowa no i nigdy nie malowana.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...