Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tempomat - gdzie w aucie zlokalizować wszystko co potrzeba


Sebastian1983

Rekomendowane odpowiedzi

chciałem dołożyć tempomat do swojego auta ale niestety nie wiem co poza manetka jest mi potrzebne,

naczytałem się ze jakiś sterownik , wiązkę, kostki, manetkę, siłownik, czujnik hamulca oO

i teraz pytanie, mam wersje poliftową, gdzie mam tego szukać u siebie ? mam rozebrać obudowę ecu i tam zajrzeć ?

czy gdzieś pod autem szukać ??

a może w polifcie mam wszystko ??

pytam bo chce skompletować graty a nie wiem co kupić bo potrzebuje, a co już mam.

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

i o co konkretnie chodzi z tą biala kostka ? chodzi o to czy ona tam jest ? czy o ilosc kabli z niej ? tak konkretniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ci manetka tempomatu i wszystko podłączyć do białej kostki która mieści się na podszybiu w tej pod ecu zakodować vagem i gotowe. wszystko opisane w wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-tempomatu-19883/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ci manetka tempomatu i wszystko podłączyć do białej kostki która mieści się na podszybiu w tej pod ecu zakodować vagem i gotowe. wszystko opisane w wątku http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-tempomatu-19883/

Zalezy jaki ma motor, jesli gaz sterowany linka to nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w poliftach jest już przepustnica bez linki - czyli wystarczy tylko manetka :wink: tak jak w TDI , jeśli na liczniku wyświetla się EPC po włączeniu zapłonu to mamy potwierdzenie ( EPC - Elecronic Power Control )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ale nie bylem pewien to tak jak pisalem wystarczy ze kupi manetke z tempomatem i podlaczy do kostki bialej zakoduje vagiem i gotowe nic wiecej nie musi kupywac no chuba ze kostke do manetki tepomatu ale idzie sobie poradzic bez niej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...