Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Migająca kontrolka immobilizera nie odpala!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam taki problem po nocy próbowałem odpalić samochód przekręcam kluczyk i zauważam że coś jest nie tak mianowicie godzina przestawiona data przestawiona(podobnie jak po odłączeniu aku), przekręcam na zapłon i kontrolka immobilizera(samochód z kluczykiem) miga samochód odpala i po chwili gaśnie dobrałem się do stacyjki ruszałem czyściłem styki w takiej czarnej kostce rozebrałem kluczyk wyczyściłem i nic dalej nie odpala poradźcie co to może być. A i dodam że nie mam drugiego kluczyka niestety

Dzięki za odp

Opublikowano

vag i odczytaj błędy. Transponder jest caly? nie upadł Ci kluczyk?

Opublikowano

A może ktoś byl w aucie i próbowal zrobić kuku ??

Opublikowano
  • Autor

kluczyk raczej nie upadł rozbierałem go jest chyba ok co do kradzieży możliwe ale mało prawdopodobne samochód stoi w garażu pod domem jutro będę miał vaga mam nadzieje że sczytanie błędów i skasowanie ich pomoże. Fajny samochód ale czasami tak mnie irytuje że szok:P

Opublikowano

Skasowanie nie pomoże ale odczyt błędów może pomóc w dalszym rozwiązaniu problemu.

Opublikowano
  • Autor

Czyli niestety jutro dorzucę komunikat o błędach i będę się modlił o pomoc z waszej strony. Na razie dzięki i do juta

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 16:49 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 22:00 ----------

Więc tak błędy jakie wyskakują to

16804.P0420- błąd katalizatora raczej nie ma nic wspólnego z immobilizera

17978.P1570 komputer sterujący silnika immobiliser aktywny!!!

18010.P1602 komputer sterujący silnika napięcie zasilania aku za niskie

18043.P1635 magistrala danych CAN, układ klimatyzacji -brak sygnału

Liczę na pomoc:P

Opublikowano
  • Autor

Moze zadam glupie pytanie ale gdzi mam szukac. Tej cewki:p

Opublikowano
  • Autor

Zaglądałem niestety nie pomogło

Opublikowano

Sprawdz bledy w liczniku, podładuj akumulator.

Opublikowano
  • Autor

Błędy w liczniku

01128 cewka czytnika klucza immobilizera

01176 klucz

01320 jednostka kontrolna dla elektroniki klimatyzacji-J255

01304 Radio

Opublikowano

Czyli nie widzi kluczyka, błąd może wsakzywać na problem z cewką jednak.

Opublikowano
  • Autor

czyli dobieram się do stacyjki wyciągam tą czarną wtyczkę czyszczę i modlę się żeby działało?:P

---------- Post dopisany at 19:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:44 ----------

Nie pomogło dalej to samo a tak na marginesie nie ma innej opcji odpalenia auta żeby tylko dojechać do mechanika?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

podjedz do gosci co dorabiają klucze niech zajrzą programem do immo

  • 2 lata później...
Opublikowano

Miałem ten sam problem. Migała mi kontrolka od immobilizera. Na początku rzadko, potem coraz częściej i częściej, aż w końcu odpalałem auto dopiero za 7 razem. U mnie na szczęście kostka wypiła się. Obyło się bez wymiany cewki.

  • 1 rok później...
Opublikowano

U mnie też mam taki sam problem na początku miałem ten błąd immo. Bardzo rzadko a później częściej a teraz wogule mi nie odpala ( znaczy się zapala ale zaraz gaśnie ) miga kontrolka od immo.  Sprzedałem ECU to puszkę przy silniku czy nie jest zalana jak mi podpowiadali ale tam suchą , poczyscilem wszystkie styki . I ale dalej to samo ... Odkręciłem licznik ale wszystko wygląda ok , zostało mi odkręcenie osłony kolumny kierowniczej i zobaczenia czy tam coś jest nie tak .

Może jakieś podpowiedź gdzie szukać , bo ja powoli nie mam pomysłu gdzie mam szukać .

 

Na  Vag-u  wyświetla mi błąd 17978

 

Dodam zdjęcia tego błędu .

received_254132368625201.jpeg

Opublikowano

Starość kluczyk dopadła.

Opublikowano

Ale jeden i drugi kluczyk nie działa więc coś innego

Opublikowano

I brawo udało się naprawić samochód , okazało się cewka przy stacyjce . Oczyściłem kostkę kontaktem i śmiga jak nowa :)

  • 2 lata później...
Opublikowano
W dniu 2.11.2018 o 16:30, Namiot_N1 napisał:

I brawo udało się naprawić samochód , okazało się cewka przy stacyjce . Oczyściłem kostkę kontaktem i śmiga jak nowa :)

Witam takie pytanie ściągałeś kiere zeby tam dojść aby wyczyścić.? Jaki to jest śrubokręt trox aby podejść do tego dolnego plastiku? Pozdr 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.