Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polskie menu do navi plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie czy posiada może ktoś polskie menu do navigation plus bo bardzo mi zależy ,może jakiś link lub itp.

Opublikowano

witam ja posiadam polskie menu w navi ale soft zostal zmieniony w aso jak potrzeba jakiej pomocy to pytaj moze pomoge pzdr :a4fan:

Opublikowano
Witam mam pytanie czy posiada może ktoś polskie menu do navigation plus bo bardzo mi zależy ,może jakiś link lub itp.

W navi masz tylko pare opcji - nie ma sensu zmieniać języka, taniej i prosciej kupic polską instrukcję do navi.

Opublikowano
  • Autor

W navi masz tylko pare opcji - nie ma sensu zmieniać języka, taniej i prosciej kupic polską instrukcję do navi..

No tak ale lektor mówiłby po polsku.

Opublikowano
W navi masz tylko pare opcji - nie ma sensu zmieniać języka, taniej i prosciej kupic polską instrukcję do navi.
.

No tak ale lektor mówiłby po polsku.

język lektora jest zawarty na płycie z mapą a nie w sofcie.

Opublikowano
  • Autor

Ale ja mam mapę Polska/Czechy 2006/2007 i ona jest z polskim lektorem ale nie mówi po polsku.

Opublikowano
Ale ja mam mapę Polska/Czechy 2006/2007 i ona jest z polskim lektorem ale nie mówi po polsku.

Wejdz w ustawienia jezyka zmień na Niemiecki, Potem na angielski i bedziesz miał polski

. Lub na odwrót - juz nie pamiętam dokładnie. W kazdym razie Polski się nie wyświetla jako opcja - jest ukryty pod innym językiem.

Opublikowano
  • Autor

Ok dzięki wrócę z pracy to spróbuję może i masz rację.Odpiszę czy działa.

[ Dodano: 23-01-2007, 16:41 ]

Wejdz w ustawienia jezyka zmień na Niemiecki, Potem na angielski i bedziesz miał polski

. Lub na odwrót - juz nie pamiętam dokładnie. W kazdym razie Polski się nie wyświetla jako opcja - jest ukryty pod innym językiem.

Niestety nie działa tak jak pisałeś po zmianie języka.

Opublikowano

No to moze nie masz tego polskiego lektora.

U mnie domyslnie byl niemiecki, przelaczylem na angielski, jeszcze raz na niemiecki i ponownie na angielski i daga po polsku :P

Opublikowano
witam ja posiadam polskie menu w navi ale soft zostal zmieniony w aso jak potrzeba jakiej pomocy to pytaj moze pomoge pzdr :a4fan:

Ile kosztowało w granie nowego softu ?

Bo ja juz wywaliłem z 30 płyt z mapą polski do mojej nawigacji.

Opublikowano
  • Autor

Ale gada ci po polsku od razu jak ustawisz jakąś miejscowośc docelową czy tylko jak pokazuje strzałki i karze skręcac.

Opublikowano

Gada od razu i wszystko po polsku :)

Opublikowano
  • Autor

Ja mam mapę Polska/Czechy 2006/2007 ale już sam nie wiem może i jest bez lektora była ściągana z netu bo jak kupiłem pirata na allegro to w ogóle nie działała gościu kasy nie zwrócił ani nie odpowiadał na e maile ani na telefony.Nie wiem czy te mapy były też bez lektora.

Opublikowano

witam własnie mam kupic audi a4 z mini navi.

ale jak sprawdzić czy wszystko jest ok ?

czy navigacja nawet jak nie mam polskiej mapy powinna odpalić i powinno byc jakieś menu ?

bo jak ją włączam to pisze cos po niemiecku a potem gaśnie i dalej nic nie ma .

i gdzie mozna kupic mape pl i za ile ?

z góry dziki za pomoc

lukas23: pierwsze to zapraszam do regulaminu forum :exclaim:

[ Dodano: 08-02-2007, 13:29 ]

a która część mojego pytania jest z nim niezgodna bo nie bardzo rozumiem to ostrzeżenie.

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 10-02-2007, 17:14 ]

1.Każdy nowy użytkownik powinien wiedzieć, iż w dobrym tonie jest w swoim pierwszym poście przedstawić się. Napisz nam więc skąd jesteś, jakie autko posiadasz , itp. Należy to zrobić w dziale "Newbie".

Taką mamy zasadę, że się witamy (każdy nowy).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.