Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik słabo chodzi


stomi

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, myślałem że o tym aucie wiem wszystko, ale teraz mnie zaskoczył. Auto słabo się wkręca w obroty silnik nierówno pracuje, błędy wskazują na lambde:

2 Faults Found:

16518 - Oxygen (Lambda) Sensor B1 S1: No Activity

P0134 - 35-10 - - - Intermittent

00635 - Oxygen (Lambda) Sensor Heating; Before CAT

26-00 - Output Open

Byłbym skłonny kupić tą sonde tylko natrafiłem w necie na podobny problem i nic to nie zmieniło http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=112515

Kable z większego przejrzane. Auto obecnie śmiga na pb, błędy wracają. Co ciekawe z jakiś 1000km temu zepsuł mi się lpg i objawy były takie same (nie wkręca się, ciężko łapie obroty).

Co jeszcze sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Mam ten sam problem silnik nierówno pracuje i kopci na czarno i też bym prosił o pomoc w tej kwestii, logi wskazują też na sonde lambda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz błędy, nie usunąłeś ich i dziwisz się że samochód nie chodzi. Doprowadź do porządku sondę,kat i co tam jeszcze masz a sytuacja się na pewno poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledy nie raz usuwalem i wracają. Auto nie od dzisiaj mam, kata nie ma juz od dawna. Sonde mam juz w rekach. Srednio pomocna Twoja opinia, pod "co tam jeszcze masz" rozumiem zebym doprowadzil auto do ładu, a nie zadawal pytania na forum? Taka pomoc to do piachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...