Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chlodniczka spalin - bypass


OskiUK

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuje porady. Mam problem prawdopodobnie ze spalinami w plynie chlodzacym, nim rusze glowice, mysle by obejsc w/w chlodniczke, bo ponoc ona moze powodowac przedmuchy do chlodziwa. Ominac ja to nie problem, rzecz w tym, czy cos z samym EGR robic, czy nic wiecej poza przewodem? EGR nie padnie z braku chlodzenia spalin? Mam zamiar pojezdzic max 500km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz, rozwiales moja nadzieje :D;) Czyli do plynu dmuchac moze tylko spod uszczelki. Dzieki;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma chłodniczkę oleju,której uszkodzenie może powodować objawy podobne do UPG, gdyż płyn miesza się z olejem. Znajomy tak miał, ściągnęli głowicę a okazało się, że to wina chłodniczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post nr 13 http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-238/znikajacy-blyskawicznie-plyn-objawow-upg-335977/

Zaczynam myslec o chlodniczce, wstawilem fotki jak wyglada moj plyn po 18h:slina:

Edit: Obejrzalem chlodniczke i jest od strony grodzi uwalona od oleju, mozliwe, ze przepuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie w golfie wlasnie przerabialem ten temat. Ujrzalem w zbiorniczku olejowy szlam. Z poczatku sie wystraszylem, ze to upg i koszty z tym zwiazane, ale mowie zrobie najpierw tansza opcje - wymienilem chlodniczke oleju, pozniej zmudne plukanie i spuszczanie wody z silnika, nastepnie zalalem juz normalnym G12, zrobilem juz troche km i oleju w zbiorniczku nie ma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...