Skocz do zawartości
IGNOROWANY

''Śpiący policjant''


ryba85

Rekomendowane odpowiedzi

heheheh no i ciekawe co z takimi zrobią? znając nasze polskie prawo to powiedzą że policjant ma prawo się zmęczyć i zdrzemnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś stare zdjęcie, takich mundurów już nie mają, teraz się przyjebali do tej policji i tak szukają na siłę sensacji. Co by nie zrobili to źle, za późno, za agresywnie. Do lekarzy czy do księdza nikt się nie przypierdziala bo się boją a robią wszystkich w JAJO jak chcą. Lekarz jak ma dyżur śpi na leżance i do pacjenta nie zejdzie tylko wyślę pielęgniarkę albo położną do porodu, łapówkę może brac legalnie i wszystko gra.

Kiedyś taka nagonka na policję odbije się nam czkawką tak na własne życzenie bo j**ane.o bandyctwa coraz więcej. Alkoholik, bandzior, recydywista się trafiŁ kiedyś widziałem który ludzi zaczepiał przy pabie ale już w momencie jak Policja go legitymowała TO OBYWATEL Z PRAWAMI PEŁNĄ GĘBĄ :wink: oczywiście ludzie kibicowali bandziorowi z zasady po legitymowaniu jak poszli bandzior dalej zaczepał ludzi :decayed: a, żeby nie było ja również nie przepadam za mandatami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Kolega woli aby był operowany przez lekarza, któremu w trakcie ostatnich 40h dyżuru udało się kimnąć 3h, a przed snem oddać mocz i zjeść kawałek kanapki czy takiego, który na żywca od prawie 2 dni jest na nogach i zapomniał kiedy ostatni raz jadł? Akurat lekarzy nie ma co w to mieszać, szczególnie gdy podczas dyżuru "nic się nie dzieje" bo ich rolą jest bycie w jak najlepszej dyspozycji o każdej porze nocy. Nigdy nie wiedzą jak długa "robota" może im się "trafić" za kilka chwil, a zmęczenie zwiększa szanse popełnienia błędu co może zaważyć na życiu pacjenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do chłopaków to pewnie utną im 50% premii czy coś takiego. Krzywdy sobie zrobić nie dadzą. Szkoda tylko że to nie był zapewne ich pierwszy "relax".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty drogi emilu uwazasz, ze za to przewinienie powinni wylądować pod mostem? Zaaplikuj do siebie podobne zasady to zobaczysz gdzie skonczusz. Kara ma być stosowna do winy. Za takie akcje to upomnienie albo pp premii wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlaczego tak myślisz ? Nie wiem z czego wzięła się Twoja opinia ale to że dostaną " po premii " jest bardzo prawdopodobne. Ja tam ich pod most nie wysyłam ani też źle im nie życzę. Wolę żeby jeździli po mieście i robili swoją robotę bo ta z pewnością jest jak najbardziej potrzebna społecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się dzieciństwo :decayed:

Historia prawdziwa :decayed:

Mieszkałam blisko knajpy, w której w czasach PRL były dancingi. Po kilku sobotach i niezłym "mordobiciu" właścicielka postanowiła zapewnić sobie ochronę i "wynajęła" milicjantów. Panowie do północy jakoś jeszcze ogarniali wszystko, ale po północy ( i kilku głębszych) poszli sobie spać do swojego "gazika"

Rano, gdy się obudzili nie mieli żadnego z 4 kół. Frajda była że głowa mała :polew:

Odbiło się to co prawda na całym naszym towarzystwie :facepalm: bo np. mój ówczesny chłopak, a obecny mąż wrócił do domu dopiero po 48H od wyciągnięcia go z łóżka i wierzcie mi, lub nie, ale na plecach nie mógł spać prawie 2 tygodnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale na plecach nie mógł spać prawie 2 tygodnie :thumbdown:

i przynajmniej pamieta impreze.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, żeby nie było ja również nie przepadam za mandatami :wink:

Wypisywac?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, ale na plecach nie mógł spać prawie 2 tygodnie :thumbdown:

i przynajmniej pamieta impreze.:grin:

Oj cała nasza paczka ją zapamietała :decayed: Chłopaki w mundurach też, bo zabrali im "gazika" i chyba przez pół roku łazili piechotą po osiedlu. Pastwili się nad nami za to dosyć długo :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...