Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bmw e38


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka :)

Było A4, jest Bmw :P Są minusy nie czekam z utęsknieniem na zimę :D

A tak to jestem w sumie zadowolony z tej zmiany :)

Wyposażenie dość skromne, ale klima, skóra, telefon, automat jest więc wporzo :decayed:

Nazwa modelu: 728i

Wersja: Europa

Kod typu: GE21

E-Kod: E38

Nadwozia: Sedan

Kierownicy: z lewej

Liczba drzwi: 4

Silnik: M52 - 2,80 l (142kW)

Napęd: napęd na tylne koło

Skrzynia biegów: automatyczna

Kolor zewnętrzny: Fjord Szary Metallic (310)

Wnętrze: Standardowy Skóra / Black (N6SW)

Data produkcji: 26.08.1996

Kod Standardowe wyposażenie Wyposażenie standardowe

S202A Steptronic Steptronic

S214A Automatyczna kontrola stabilności (ASC + T), automatyczna kontrola stabilności (ASC + T)

Przedni podłokietnik Podłokietnik przedni S473A

S548A km prędkościomierza licznika kilometrów skalibrowany prędkościomierz

S555A Komputer pokładowy V z pilotem

S806A Trzecie światło hamowania

Funkcje Specjalny kod dodatkowego sprzętu

S278A BMW LA wheel Styling BMW

System alarmowy S302A

S320A Model eliminacji logo

S401A szyberdach elektryczny wózka-up-and-slide-back

S423A Maty podłogowe dywaniki welurowe

S428A Ostrzeżenie i zestaw pierwszej pomocy trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A Pakiet dla palących

Elektryczna regulacja fotela S459A z pamięci foteli,

Torba torba S464A narciarski Ski

S494A Podgrzwanie fotela kierowcy / pasażera

S510A Celem kontroli poziomowania reflektorów Reflektor

Klimatyzacja automatyczna S534A

Telefon S629A samochodów z D-Sieć Czytnik kart przednia telefon samochodowy (GSM)

Wersja L801A kraju Niemcy

Niestety aktualnie mam tylko jedno zdjęcie bo pogoda licha, na dniach wrzucę coś więcej :)

Z wydechu wycięte 2 katy i wspawana prosta rura, fajnie chodzi :naughty:

10576937_1431478487140247_244429362742103698_n.jpg?oh=965cd31572a09499ba820324ac03648e&oe=543AF88F&__gda__=1414289158_ea77b6d52575486d63904be78eb5add4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, najlepiej nowe opony i zima nie straszna.

Dawaj porządne fotki, bo tutaj nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mojeA4, a do kompletu dochodzi jeszcze Mercedes S W140. Jednak w tym zestawieniu na pierwszym miejscu tak jak dla mnie będzie E38 i ogólnie BMW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ta s-ka byla bardzo ladna, chyba jednak ich jest najmniej, a8 troche ich widac- ostatnio kolo mnie s8 na ladnej feldze i glebie w czarnym kolorze przejezdzalo z turasem w srodku, e38 sie wyroznialo, nie to co nowa 7-ka

trzeba sie przypatrzec, czy to oby na pewno 7-ka a nie 5-tka.

Kubson poszczul i go nie widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz to na zdjęciu to na bank E38, natomiast tak jak piszesz- kubson nie daj się prosić, wrzuć jakieś fotki jeszcze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, wiem, to widac, teraz ta roznica jest na tyle mala w nowych modelach, ze trzeba sie przyjrzec

pamietam jak kolegi ojciec kupil taka e38, stary mu pozwolil do garazi zaprowadzic a on do nas 20 km przyjechal na przejazdzke i jak wcisnal gaz to wskazowka od paliwa szla w dol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyszło, że nie miałem czasu porobić zdjęc a i ciągle brudny. Na dniach bankowo ją umyje i coś pocykam :)

A spalanie nie jest najgorsze, jednak nad gazem można pomyśleć :P No i niestety sie okazało, że 3 elementy do malowania heh :)


Tak wyszło, że nie miałem czasu porobić zdjęc a i ciągle brudny. Na dniach bankowo ją umyje i coś pocykam :)

A spalanie nie jest najgorsze, jednak nad gazem można pomyśleć :P No i niestety sie okazało, że 3 elementy do malowania heh :)

Coś tam pofociłem wreszcie :P

Myśle nad sprzedażą/zamianą na A4 ale nie jestem pewien jeszcze hehe :)

3_f.jpg?1432394531

1_f.jpg?1432394531

14_f.jpg?1432394531

18_f.jpg?1432394531

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 na a4? Toż to byłny mega krok w tył. Fakt auta z tamtych lat mają charakter.. nie tak jak obecne plastikowe zabawki które muszą się zepsuć w określonym czasie :kwasny:

Dobre jest teraz to, że takie auta podobne jak a8 czy mesia s kupują ludzie którzy chcą im przywrócić dawne życie a że dodatkowo jest dobre koło, gleba i świetnie ogarnięty lakier :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E38 to klasyka gatunku, jedno z najladniejszych BMW. Twoje niestety jest dosc ubogie i z malym silnikiem, ale troche milosci i moze z tego byc calkiem fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pomysły nad gazem i ogólnie jakie Ci wychodzi spalanie tak z ciekawosći? silnik nie za mały do masy auta ? wszędzie doczytać się można o e38/a8 że 2.8 to jednak jest trochę za mało i słabo to jeździ ( ja się z takim spotkałem i chciałem się dopytać, żeby mieć taki kontrastowy obraz tego ) Pozdrawiam i zazdroszczę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co jeżdżę ciągle na pb :)

W trasie przy 100/120 spali 8 ALE TYLKO TRASA. Po mieście od 12/13 wzwyż. Wszystko od jazdy zależy.

Do setki wychodzi 7.5/8 sekund (wydech bez katów i zmieniony kolektor ssący) . W moim porównaniu do a4 z 2.5tdi bo taka miałem. to pod względem przyśpieszenia i bardzo szybkiej osiągalności końcowych cyferek od prędkości beemka po prostu zapie*dala :P:)

Poza tym 2.8 ciągnie lepiej od 3,0. Więc można stwierdzić, że to 3.0 jest najsłabsze a nie 2.8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...