Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migająca kontrolka szarpanie i się zapowietrzył. Czujnik G210


Mati2802

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. mam kolejny problem z moim audikiem a mianowicie raz na jakis czas mrygala kontrolka swiec zarowych dzialo sie to od jakiegos tygodnia mrygala 2 minuty i gasła. Lecz wczoraj wybrałem się w trasę i 50 km od domu kontrolka zaczęła mrygać silnik zaczął szarpać zgasł i już nie dał sie odpalić. Mając przy sobie Minivaga odrazu podlaczylem pod komputer a tu bład czujnika braku paliwa. Po ściągnięciu audi na sznurku do domu zalaczylem kabelkiem pompke w baku na krotko werdykt -chodzi! podpompowała paliwo do koszyczka i na samostart odpalił odrazu. I chodzi odpala itd tylko czemu tak się stało? Wyciagnałem dziś cały kosz ze zbiornika sprawdzajac omomierzem czujnik sprawny. co polecacie? Może czujnik się zawiesza i teraz akurat pokazuje dobrze a czasem przytnie zaswieci sie kontrolka nie odpali pompki i zapowietrzony. bardzo prosiłbym o pomoc gdyz do poniedzialku musze miec auto a nie wiem co robic? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieco ponad 1/4 zbiornika.

---------- Post dopisany at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

warto zaryzykowac i kupic drugi czujnik? Czy przyczyny szukac gdzie indziej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu ten błąd łapał. Podmień czujnik. Druga rzecz: lubisz swój silnik? To nigdy, powtórzę NIGDY nie odpalaj go na samostart i inne plaki, bo następny temat jaki założysz będzie dotyczył VP44. I będzie płacz, bo odczujesz to w portfelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był tak zapowietrzony ze nawet po odpowietrzeniu pompa nie miała siły przepchnac jakiegoś babelka. Dosłownie poszło tyle samostartu żeby dostał iskrę szarpnelo pompa przepchnela ostatni babelek i tyle nie lalem go tam zaraz cala puszke

---------- Post dopisany at 14:48 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Kupilem drugi kosz czujnik i pompke przeloze i zobaczymy co bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne ile, absolutnie tego nigdy więcej nie rób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelozylem nowy kosz z pompka, kontrolka nie świeci się brak błędów auto jeździ. Wnioskuje ze winowajcą była pompka w baku nowa słychać ze pracuje dużo zwawiej. Stara prawdopodobnie nie nadazala pompowac paliwa do koszyczka i czujnik odcinał paliwo :-) Do zamknięcia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...