Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana lamp


wojtek2325

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,niedawno zmieniłem lampy przedliftowe na te NOWE LAMPY AUDI A4 S4 B5 95- DEPO KOMPLET SOCZEWKA (4431854847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ,i jak włączam drogowe (długie ) to mi gasna krotkie czy to normalne czy da sie cos zrobic zeby krotkie caly czas swiecily nawet przy długich??pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek mijania będą gasły po włączeniu drogowych:wink: Trzeba przełożyć 1 pin w kostce manetki żeby nie gasły, tylko nie pamiętam który:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przełożyć żółty kabel w kostce przy przełączniku świateł z pozycji 56B w pozycję 56 i bedzie banglać :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz przełożyć żółty kabel w kostce przy przełączniku świateł z pozycji 56B w pozycję 56 i bedzie banglać :banan:

Właśnie tak:thumbup1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam sie dostac ;D

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ----------

i jak znajde to oznaczenie pisze tam??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij obudowe kierownicy, dwie lub trzy śrubki(nie pamiętam dokładnie) i pojawi ci się kostka, wypnij i na niej masz opisane numery pinów. Zeby przełożyć ten kabelek musisz rozdzielić kostkę na pół, czarny i fioletowy kolor, tylko rób to ostrożnie bo po rozpięciu wszystkie piny są luźne i łatwo zamieszać w kostce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak ja brałem się za rozkładanie kostki to dużo osób mówiło, że trzeba ją rozłożyć na pół i tak też próbowałem ale przez przypadek odkryłem, że z tą kostką to jest tak jak z okrągłą wtyczką od przedliftowych lamp tj. nie trzeba jej rozpoławiać tylko odgiąć lekko zatrzaski i przesunąć ten fioletowy wkład w bok przez co można swobodnie wyjąć dowolny kabel. Na 99% tak właśnie u mnie było z tego co pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...