Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S3


jochan41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.Czy ktos mi moze powiedziec cos na temat S3 99rok silnik 1.8 turbo 5V 210KM.Chcialbym sie dowiedziec czy sie oplaca kupic taka audi,czy ktos w tym temacie moze jakies porady napisac?Pozdrawiam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na a3 Club net, dawno dawno temu miałem to autko, teraz moze byc ciezko kupić dobry egzemplarz, miałem wersje po liftingu 225km łatwo poddaje sie modyfikacjom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie motory 1.8T to udane jednostki. S3 w takiej wersji to łakomy kąsek, trzeba wziąść jednak pod uwagę że nikt nie kupuje takich aut żeby jeździć 40-stką po mieście, więc trzeba się im dobrze przyjrzeć przed zakupem. Na wstępie można sprawdzić jego historię w kraju na www.historiapojazdu.gov.pl. Warto wydać też kilka złoty na przegląd przedsprzesażny w serwisie np. VW. Wydatek potrafi się zwrócić z nawiązką przy negocjacji ceny, pozwala chłodnym okiem spojrzeć na auto i z marszu wiesz jakie wydadki dodtkowo cię czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządnie prześwietl silnik bo dzięki long-life silniki 1.8T mają problemy z nagarem, łańcuch i napinacz też jest często do wymiany (choć bardzo drogi nie jest).

Poza tym jak to w silnikach doładowanych, jest trochę osprzętu który może nawalić (turbo, DV, n75, MAF, 4 cewki). Poza tym silnik świetny do modyfikacji i bezproblemowo radzi sobie z gazem nawet przy sporych mocach. Moc i elastyczność silnika bardzo ułatwiają przemieszczanie się czy to w mieście czy na trasie :decayed: powodzenia w poszukiwaniach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...