Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Którędy przełożyć kabel od CB z kabiny do bagaźnika?


szymon441992

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Wszystko zabudowane nie wiem od czego się zabrać jest to sedan, oparcia tylnej kanapy na stałe przy dolnej coś trzymie i nie chce się wyciągnąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mocno, ale ostrożnie szarpnąć kanapą i powinna wyskoczyć. Tam chyba w 2 miejscach zaczepy są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolną musisz porządnie szarpnąć do góry trzyma się na dwóch zapinkach plastikowych problem jest taki że lubią pękać przy wyszarpywaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co jak wyszarpie to jest tam jakieś miejsce żeby przełożyć do bagażnika kabel z anteną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miejsce. Ja u siebie też ciągnąłem kabel cb pod kanapą do bagażnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprowadziłem przez miejsce głośnikowe w tylniej półce, tam jest miejsce, przeciągasz wtyczkę, zostawiasz sobie odpowiedni zapas kabla w bagarzniku, układasz kabel potem wpinasz osłonkę głośnika ( Basu) dalej chowasz ładnie kabel za tylną kanapą, potem jedziesz pod plastikiem pasów, obok tylnej kanapy, dalej pod plastikiem drzwi i jesteś już na przodzie. Wszystko wygląda ładnie tylko widać 6 cm kabla od osłonki głośnika w pułce do tylnej kanapy.

Polecam ja tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod kanapa. Z bagażnika jest miejsce żeby przeciągnąć kabel pod kanapa. Kanapę wyszarpujesz do góry i dalej będziesz widział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sedanie po prawej stronie (patrzac od bagaznika ) jest otwór w dolnej cześci, wyciagasz siedzisko tylnej kanapy i bez problemu puścisz tamtędy, jest jeszcze możliwość puszczenia kabla którymś z progów, nastepnie wzdłuż oparcia do góry i miedzy oparciem a półką jest miejsce zeby puścić kabel, tylko musisz w bagazniku wczesniej boczki odchylic zeby kabel wyciagnąć. Ja mam tak poprowadzony + do wzmacniacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam w avancie tak że idzie normalnie w bagażniku a dalej pod plastikami progów i do miejsca radia i nic nie widać ani nic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie cb radio mam zamontowane do osłony pod kierownicą zaraz koło rączki od otwierania maski i z tego miesca kabel idzie pod dywan i podłogą idzie do tyłu aż pod tylną kanapę i do bagażnika oczywiście z odpowiedznim zapasem aby było mozna było wyjąć antenę na klapę. tylna kanapa siedzi na dwóch zatrzaskach i wystaczy przód kanapy szarpnąć do góry i wyjdzie a później już znajdziesz odpowiedznie miesce jeszcze musisz zwrucić uwagę czy ci kabla wystarczy bo nie zawsze są takie długie te kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłem pod tą kanapą i w pod listwą do przodu, jeden zaczep się urwał ale co zrobić inaczej kanapy nie dałoby rady wyciągnąć i tak już delikatnie to robiłem ;/
Dzięki za odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...