Skocz do zawartości
IGNOROWANY

listwa przyszybowa


zioleks

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak wygląda demontaż a potem montaż listwy przyszybowej/zgarniającej w sedanie w drzwiach tylnych? Trzeba zdejmować boczki i dobierać się od wewnątrz czy jest możliwość mniejszym nakładem od strony zewnętrznej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi Co o tą chromowana/czarna to otwierasz drzwi i od końca delikatnie i powoli ją zdejmujesz najzwyczajniej w swiecie nie ma tam zadnych śrubek itp w avancie ale mysle ze w sedanie tak samo jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi Co o tą chromowana/czarna to otwierasz drzwi i od końca delikatnie i powoli ją zdejmujesz najzwyczajniej w swiecie nie ma tam zadnych śrubek itp w avancie ale mysle ze w sedanie tak samo jest

Mam na myśli tę która jest w miejscu styku szyby z blachą drzwi. Gdzieś widziałem filmik z montażu ale w b5 i tam były takie plastikowe spinki. Dlatego mam wątpliwości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz boczek, odkrecasz śruby od ramy(torx) podnosisz ramkę do góry i masz dojście do zatrzaskow/spinek listwy. Mowa jest o listwie chrom bo zwykła nie jest na nic przykrecona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarną zwykłą i też na taką chcę zmienić tzn na prostą niepogiętą :decayed:. Czyli po prostu powinno się dać ją wyciągnąć od zewnątrz tak ? Nie mam samochodu pod ręką żeby sprawdzić dlatego pytam tak po omacku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz ją już pogiętą to ściągasz ja normalnie, tylko jak znajdziesz drugą to wartą ja lekko na coś przykleić bo może lekko odstawać(podginać się do góry) na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przypuszczałem że to nie jest niczym przymocowane na stałe... A więc zdjąłem, założyłem a cała operacja zajęła 3 minuty w tym 2 z nich poświęciłem na przyglądanie się efektom :decayed:. Nic nie odstaje, leży jak powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...