Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciągły problem z mocą (proszę o pomoc)


giemar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i bardzo przepraszam jeśli coś nie tak zrobię na tym forum-jestem nowy uczę się

Panowie pomóżcie,bo już pomału nie daję rady,a więc mam audi z silniczkiem 1.9 tdi z oznaczeniem AVF od jakiegoś czasu wchodzi mi w tryb serwisowy(zaświeca się ta żółta kontrolka) nie ma mocy.A więc podpinam się do komputera i widzę(błąd przekaźnika pompy paliwa).Po przeczytaniu dość sporo wątków na ten temat zacząłem działać,wymieniłem ten przekaźnik pompy paliwa-która nie pomogła,wymieniłem zawór N75 na nowy oryginał,wyczyściłem EGR, kolektor ssący wymyty,turbina wyczyszczona,zalałem jeszcze ten generator v3 i nic dalej wchodzi w tryb serwisowy.Moja obserwacja jest taka(oczywiście po skasowaniu błędu) ze jak go zapalę i od razu jadę to jest dobrze-błędu nie wywali,ale jeśli postoję chwilę np:aby schłodzić autko klimatyzacją,lub stojąc w korku,ruszając z świateł do świateł to wtedy się to dzieje(żółta kontrolka,brak mocy i po podpięciu komputera komunikat: BŁĄD PRZEKAŹNIKA POMPY PALIWOWEJ. Pomocy bo nie wiem co dalej robić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pewności ale może akumulator juz nie wyrabia. Jak jedziesz ładuje i ok a na wolnych z klimatyzacją brakuje prądu. Ale to takie moje przemyślenia nie koniecznie sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...