Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Grubość lakieru ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy ktoś się orientuje, jakie są prawidłowe (fabryczne) wartości grubości lakieru w A4 B5?

Mam mierzyć trybem normalnym, do blach stalowych, czy może inaczej, z racji ocynkowania?

Pozdrawiam!

Opublikowano

100-120 mikrometrow to norma

czym nizej tym mniej

jakiego narzedzia uzywasz?

Opublikowano

a Ja napisze 110-140 :gwizdanie:

Opublikowano

a Ja napisze 110-140 :gwizdanie:

czy to się tyczy również B6 i B7?

Opublikowano

teoretycznie od B1 do B8 :)

Opublikowano

z tego co wiem na dachu jest fabrycznie grubsza warstwa lakieru....

Opublikowano

u mnie jest od 117-160

spr w aso i w mojej firmie wiec moja lala jest nie draśnieta :decayed:

ogolnie norma w innych autach jest do 240

kolejna warstwa lakieru połozona przez laiernika to ok 150

Opublikowano

u mnie jest od 117-160

spr w aso i w mojej firmie wiec moja lala jest nie draśnieta :decayed:

ogolnie norma w innych autach jest do 240

kolejna warstwa lakieru połozona przez laiernika to ok 150

norma w innych autach do 240 ?

240 to juz 3 razy malowany !!!

Opublikowano

na niektórych elementach jest tego lakieru wiecej nawet o 40-70

np. na fordzie (salonowym) można dostać oczopląsów tyle tam róznej grubosci lakieru

Opublikowano

srednio do 180 jest norma, ale czesto zdarza sie tak ze autka maja 200-220 i tez sa nie bite .... zalezy kto malowal i ktora zmiane mial :wink4:

Opublikowano

Ja na swoim autku mam 140 mikronów (+- kilka) nie spadło ani poniżej ani nie wzrosło ponad Co dziwne jak kiedys kupowalem Seata Toledo II to na całości miał w granicach 80 mikronów-ciekawe dlaczego tyle mniej? :mysli:

Opublikowano

Ja na swoim autku mam 140 mikronów (+- kilka) nie spadło ani poniżej ani nie wzrosło ponad Co dziwne jak kiedys kupowalem Seata Toledo II to na całości miał w granicach 80 mikronów-ciekawe dlaczego tyle mniej? :mysli:

pasta "TEMPO" po całości 2 razy w roku zrobiła swoje :)

Opublikowano

może wersja afrykańska, tam mniej kładą lakieru bo i tak płowieje... :polew:

Opublikowano

0-100 mikronów lakier bez podkładu

100-200 norma

200-300 drugi laker

300-500 trzeci lakier

500-900 szpachla

Opublikowano

0-100 mikronów lakier bez podkładu

100-200 norma

200-300 drugi laker

300-500 trzeci lakier

500-900 szpachla

:good:

  • 1 rok później...
Opublikowano

witam

Kupilem sobie tester lakieru i mam pytanie odnoscie grubosci.

Wszystkie 4 drzwi mają grubosc okolo 130 jak rowniez bagaznik. Natomiast maska, dach ma okolo 200, i pytanie jesli samochod nie byl bity czy grubosc powinna byc identyczna wszedzie czy nie?

dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

Opublikowano

Powinno być równo

Opublikowano

Powinno być równo

bzdura

Opublikowano

Kali moze napisz cos wiecej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.