Treść opublikowana przez cinek88
-
[B6 AWX] Samochód stracił dynamikę - czy przyczyną mogą być szersze opony ?
Mam dokładnie taką samą sytuację Dodatkowo, w ciągu zimy, zapomniałem o tych nieszczęsnych koleinach- momentami jedzie jak po torach; nie muszę koła trzymać A dziury swoją drogą- koszt prostowanie moich 18" to ~600zł
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Witam. Świetny poradnik, wielkie dzięki za niego Mam taką małą sugestię: wtyczkę/kostkę można odpiąć PO wyjęciu mechanizmu, dzięki czemu będzie to dużo łatwiejsze I takie pytanko: jak zdjąć tę "zawleczkę" (żółta strzałka)? Ciągnąć na chama w górę, czy może czymś podważyć, postukać? EDIT: Zawleczki już zdjęte, ale jeden ze sworzni zapiekł się na amen. Jak go ruszyć? Za cholerę nie zamierza wyjść, a ja nie chcę zniszczyć tego ustrojstwa. Pozdro!
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
A możliwe, może źle go usłyszałem Albo się pomylił
-
Ceny paliwa marzec 2026
Przestań, jak będzie po 5zł, to za 100km zapłacę 40pln :/
-
[ALL B5] Głośny szum powietrza przy prędkości 140 km/h
Jutro mam wizytę u blacharza. Powiedział, że trzeba zdjąć zderzak, żeby wyregulować zawiasy. Czy to prawda? Przypuszczam, że chodziło mu o część boczną zderzaka. Mam szukać innego gościa?
-
[B6 AWX] Audi A4 1.9TDI Delphin Grey Metallic
Gdzie i za ile kupiłeś LEDy?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
W przyszłą środę mam ostatni egzamin, więc może w końcu dotrę na spota
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Dokładnie tak, żal kasy na maxa
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
I to jakie!
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja również No to miłej zabawy
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Ja już mam dość projektów
-
[ALL] Świecące światła STOPu
No to ładnie sobie policzyli za robotę, 80zł...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
A to moja facjata:
-
Ceny paliwa marzec 2026
Ja też się załamałem; u nas podwyżka podobna
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nauka jest ważna,ja to rozumie ale żeby na spota nie przyjechać ,to przesada Przyjadę, jak tylko zaliczę semestr
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Przypuszczam, że w Gdańsku korki są nie mniejsze niż w Kraku Na trasę mam inne auto, jeśli już przyjdzie gdzieś jechać. Ale 9-10 brzmi troszkę lepiej. Pewnie przy mojej nodze w trybie oszczędności zrobiłbym 8,5-9 w dzień po mieście. Pozdro
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
oszczędniejsze? kurcze pierwsze słyszę no ostatnio mam cały czas na fisie srednie jakieś 14l/100 km :gwizdanie: kolega Kr54321 ma serię z Tipem Oniakowi pali mniej 14l/100 w mieście przy 3.0TDI?? Koszmar :wallbash:A chciałem na takiego zbierać...
-
Ceny paliwa marzec 2026
PB Sopot, Al. Niepodległości: 12.01.09 - 3.21/l ON 14.01.09 - 3.38/l ON Zaczęło się. Kto ma cysternę, aby szybko zrobić zapasy?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Też tak zawsze robiłem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Do sesji muszę się uczyć...
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Nie mam TV, więc nic nie polecę Wróciłem właśnie z nocnej przejażdżki, mającej na celu wykorzystanie taniego paliwa, póki jeszcze nie zdrożało Mocno się rozczarowałem, bo średnie spalanie z odcinka 40km wyniosło 5,2l/100km Chyba się przeprowadzę do dużo mniejszej miejscowości, gdzie taki wynik jest do uzyskania nawet w dzień A właśnie, niektórzy "przyjezdni" na mojej uczelni, pochodzący z wiosek bądź miasteczek, nie jeżdżą w Gdańsku samochodem, bo... "- bo tu są 3 pasy w jedną stronę! - bo tu jeżdżą tramwaje... -bo tu tyle samochodów" Idę pograć w Warhammera Bezsenność rządzi
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Czy nazwa tego działu nawiązuje do Night Ridera z pierwszej części Mad Maxa?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Tzn. 16/100? Miałem identyczny motor jak Ty, i nawet zagazowany- w mieście brał praktycznie bez wyjątku 15l. Denerwująca sprawa, bo butla jedynie 41
-
[B6 AVF] Jak zmienić pióra wycieraczek ?
UDAŁO SIĘ! Miałeś rację kolego, dzięki Wystarczyło tylko "trochę" mocniej pociągnąć. Zatrzask jakby się "zapiekł"; pewnie pióra od nowości Temat można zamknąć
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Wypadałoby :>