Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

instalacja zajmuje 5 minut. wypinasz wtyczke z can gateway wpinaszz do polara, i wtyczke od polara do gatewaya.

Jak bedzie okazja to wrzuce taki licznik

Opublikowano

Ladnie ladnie.

Opublikowano

No bo juz myslalem ze ten golfik tak na zawsze bedzie jezdzil do 180 ;)

Nie wiem czy pisalem wczesniej, nie chce mi sie sprawdzac. Ale jest :thumbup1:

wpadke z felgami juz dawno zapomnialem :)

Opublikowano

Niezły bajer ten komp...

Opublikowano

Gratki za***isty ten Golfik :D

Opublikowano
  • Autor

wczoraj się troche pobawiłem i pomierzyłem czasy przyśpieszeń. Najlepiej autko startuje z LC , ale niestety tak do 90km/h mieli delikatnie kołami. No i widać ewidentnie że temperatura kół ma tutaj duży wpływ na przyczepność. Także jak chce się dobrze ruszyć to nalepiej najpierw zostawić troche opon na asfalcie :decayed:

ogólnie średnie wartości z 5 przyśpieszeń wychodzą takie (w nawiasie najlepsze wyniki):

0-100 5,1s (4,9s)

0-140 8,7s (8,4s)

0-160 11,2 (10,9s)

0-180 13,9s (13,5s)

0-200 16,8s (16,2s)

Opublikowano

wczoraj się troche pobawiłem i pomierzyłem czasy przyśpieszeń. Najlepiej autko startuje z LC , ale niestety tak do 90km/h mieli delikatnie kołami. No i widać ewidentnie że temperatura kół ma tutaj duży wpływ na przyczepność. Także jak chce się dobrze ruszyć to nalepiej najpierw zostawić troche opon na asfalcie :decayed:

ogólnie średnie wartości z 5 przyśpieszeń wychodzą takie (w nawiasie najlepsze wyniki):

0-100 5,1s (4,9s)

0-140 8,7s (8,4s)

0-160 11,2 (10,9s)

0-180 13,9s (13,5s)

0-200 16,8s (16,2s)

Jedzie pięknie, lepiej od seryjnej R mk7 :kox:

Natomiast czas 0-200 lepszy o 10s od serii gti robi wrażenie :kox:

Jak to mówią lepsze 100kg mniej niż 100ps więcej :wink:

Z czystej ciekawości, choć tego może nie sprawdzałeś, jak kształtuje się spalanie ?

Opublikowano
  • Autor

średnie z jazdy mieszanej mam 14-15l.

Przy takiej mojej dośc dynamicznej jezdzie 16-17.

jak jade gdzieś bardzo spokojnie na trasie nie autostradowej to jestem w stanie zejsc do 8l ale to trzeba miec stalowe nerwy bo nie łatwo jechać spokojnie autem z taką mocą ;)

raz jadąc w nocy na tempomacie z mikołowa do bielska z prędkością 90km/h miałem średnie spalanie 6,9l/100km na odcinku 50km.

Do Wawki ostantio przy w miare spokojnej jezdzie z prędkością 140-170 spalił mi około 10l.

przy upalaniu to już szybko rośnie. Wczoraj miałem średnie z katowic 21l, ale mierzyłem sobie przyśpieszenia ;)

Opublikowano

Kurde to chyba muszę robić program ;) tak z ciekawości to ile Twoje wazy?!?

Z ciekawości spialbym sie z Tobą, pewnie mnie obejdziesz ale ciekaw jestem różnic

Opublikowano
  • Autor

coś koło 1400 kilo

Opublikowano

Z Toba 1550 :bag:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

Opublikowano

Z Toba 1550 :bag:

a co? Siemian się wzial za siebie i schudł?

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:grin:

Opublikowano

Pachnie nowizną! :kox: Mega autko!

Opublikowano

Pachnie nowizną! :kox: Mega autko!

Chyba malizną...;)

Albo w jego przypadku Mielizną

SIEMIAN lubi auta z bogata wewnętrzna przeszloscia

Opublikowano

Piękna Fura Masakra moje marzenie:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemian chcesz sprzedać te felgi co masz na golfie ? :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jeśli zostanie ze mną na dłużej to pewnie tak bo na przyszly sezon włożyłbym 19' żeby jakoś to wyglądało :)


zawitał setup zimowy. Jeszcze tylko dekielki do zmiany :)

042%20(Kopiowanie).JPG

006%20(Kopiowanie).JPG

007%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.