Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemianowy Golfik Gti


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy mówiłem Patrykowi z CS czy jest sens robić przednionapędowe auto benzynowe z mocą 350HP to się tylko uśmiechnął i powiedział że zobacze że będzie ok, bo benzyniak całkiem inaczej osiąga moc. No i rzeczywiście naprawde nie jest zle. Spodziewałem się czegoś dużo dużo gorszego. Przy ostrym ruszeniu fakt że auto idzie w poślizgu do 3 biegu ale nie jest to nawet poślizg a uślizg. Wiadomo że przy ruszaniu z LC trzeba się pilnować bo jak wykręce go do 3 tys obr. i zaczne ruszać to będe stał w miejscu, a DSG przy przepinaniu mi go wysprzęgli i tyle z zabawy. Na początkiu miałem z tym najwięszy problem. Trzeba poprostu ruszać z czuciem. a jedynce trzeba dobrze operować gazem, a jak przepnie na dwójke to już pelny but.

Ogólnie mam wrażenie ze przy samym ruszaniu to moje 200 konne audi podobnie się ślizgało.

Na mokrym jest jednak inna rozmowa... Ostatnio jechalem po mokrej drodze (nie było kałuż, woda nie stała, poprostu wilgotna nawierchnia) i przy 180km/h jak mu depnąłem do końca to zaczął się ślizgać także wtedy 4x4 by się przydało..

Zawsze można narzekać, jeśli jednak mam już tą przednionapędówke to wole mieć ją 350 konną niż 100 :)


Wszystko dobrze tylko ten napęd ;/ jak wyrezasz w tym 4x4 to bedzie git. Nie wiem po co oni robią samochody 200PS + bez 4x4

jakoś Focus RS też jest FWD..

Nie patrz na Focusa RS.

Tam jest szpera :)

jechałem RSem i trakcja jest praktycznie identyczna mimo szpery...

Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieniek, masz rację. ale Focusy ST szpery nie mają i jakoś też jeżdżą.. znajomy ma 300-konnego ST i na brak trakcji nie narzeka. moim zdaniem nie ma co przesadzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev wiadomo nie ulega wątpliwości że napęd 4x4 to 4x4. Ale jak się nie ma co się lubi... Trafiło się takie autko to takie jest :) chodzi mi o to że nie ma tragedii. Spodziewalem się dużo gorszej trakcji i ogólnie jestem miło zaskoczony :)

Ale ze Ty nie wyrezasz 4motion??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 17sek do 200

34 sek do 250

w ile robisz teraz pierwszą setkę?

Koło 5 sekund
Bez LC?
bez. Chociaz u mnie ciezko dobrze ruszyć z LC bo zbyt mocno ślizga na poczatku Edytowane przez siemian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przyszedł zimowy set-up.

Początkowo plan był taki że zostawiam tylko opony a felgi idą do sprzedania, ale jak przypasowałem to mi się spodobały i chyba zostaną.

Przynajmniej nie będę musiał zmieniać opon n felgach.

Felgi fabrycznie nowe 8v0 z nowego a3.

Opony nowe Dunlop Sp Winter Sport 3d 225/40/18

153%20(Kopiowanie).JPG

155%20(Kopiowanie).JPG

158%20(Kopiowanie).JPG

160%20(Kopiowanie).JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

folia z tylnych szyb (bocznych i tylnej) zostala ściągnięta i zostały oklejone najjaśniejszą folią. Autko wygląda dużo lepiej. Jutro albo w poniedziałek przednie boczne szyby zostana oklejone tą samą folią bo dziś nie starczyło czasu.

Teraz wygląda tak:

szyby.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że to Twoje auto większość powiedziałaby, że auto jest cud miód i malina.

No,a tak to trudno...

Jedynie średnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się prezentuje, ale te felgi od Audi ni cholery (jak dla mnie) nie pasują..

Tżn same w sobie są ciekawe, tylko kiepsko wygląda ten znaczek audi na vw :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to oczywiste że nie założe do VW kół z deklami audi... dekielki będą takie jak mają być :)

Mnie się szczerze mówiąc na tych kołach z audi ten golf chyba bardziej podoba niż na tych oryginalnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...