Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to chyba jak Ci żona zrobi
chcesz jeszcze cos sprzedac?? :decayed:

zdradził mi swój mały ,od dawna skrywany sekret
nie spamuj w temacie :decayed:
Opublikowano

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

nakreciłem jeszcze dzisiaj dwa filmiki na szybko jak to teraz jedzie. (oczywiście na niemieckiej autostradzie :) )

tutaj pierwszy- ze startu nie jestem zadowolony ale narazie lepiej nie potrafie (tzn wyjdzie mi raz na 30 razy :P )

no i tutaj drugi:

troche trzęsie ale mniej więcej chyba coś widać :)

Opublikowano

Ty a czemu tylko 180 max ma ? :P No i czemu tak wolno biegi zmieniasz ? :D

Edytowane przez dziadek

Opublikowano
  • Autor

Jeden kumpel mi powiedział całkiem na serio (tak średnio zna się na autach): Ty Siemian za***iście to jedzie ale jakoś strasznie czuć prędkość i mocno wieje przy tych 130 :grin:

Opublikowano

dziś w Kozach? :)

Opublikowano

ale się wolno zbiera do "setki" :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

?....... niemiecka autostrada......

Opublikowano

taaa...między Makro ,a Decathlonem :grin:

Opublikowano

no niemiecka, Hitler budował przecież :)

Opublikowano

Siemian graty nowej furmanki, będziesz miał dobry fun teraz po B7 :decayed:

Będziesz w Krk to daj znać, zrobimy rajd do bidy :grin:

Opublikowano

kozak jest golfik sam bym takiego przytulil :P

Bierz coś takiego

http://otomoto.pl/seat-leon-2-0-tsi-start-stop-dsg-cupra-C34080426.html

http://otomoto.pl/seat-leon-cupra-r-C34061161.html

Golfik fajny robi na prawdę robotę nie mogę się doczekać kiedy na żywo zobaczę i usłyszę :) ale jest tak jak pocas piszę musi być lipa trochę z taką mocą w ośce ;/ to jest jedyny minus ale za to dość potężny według mnie.

Niezle są lecz ja jednak wolałbym golfa lub a3 albo ewentualnie a4 b8 2.0tfsi [emoji12]
Opublikowano

taaa...między Makro ,a Decathlonem :grin:

miedzy Kauflandem a skrzyżowaniem

Opublikowano

Zebym ja sie z fejsa dowiadywal o takich rzeczach :facepalm: Gratki Marek fury, zajebiaszcza jest :thumbup1: Teraz to bedziesz mogl sie polansowac bo jest czym :naughty: Przelozyles juz dekielek z prawego przedniego kola w B7 ? :wink:

Opublikowano

Bardzo fajny golfik :kox: , nie widzę nigdzie rozpiski co będziesz dalej grzebał z autem :naughty: (bo to chyba oczywiste, że będziesz grzebał, patrząc na poprzedni temat :grin::grin: ) pozdrawiam

Opublikowano

SIEMIAN licznik wrzuć juz Premium jak będziesz zmieniał. W Vw nie ma takiej rzeźby ze zmiana licznika jak w audi. Wystarczy zmienic i zakodować vcdsem.

Opublikowano
  • Autor

Znajdź mi taki licznik to wystawie. Od dwóch miesięcy codziennie takiego szukam ;-)

Opublikowano

Jest jest i to całkiem niedaleko Ciebie. Pewien Czech ma nowki ;)

Do mnie juz leci ;)

5k6 czy 5k7 do Ciebie wchodzi? Bo dalej to 920880 si?

Z Rki z niebieskimi wskazówkami ;)8ytazyqe.jpg

Opublikowano
  • Autor

jesteś pewien co do tych licznikow? bo na rynku dużo chińczyków jest.

do mnie powinny być 5K6920883.

duzo tez jest zegaroow z cabrio ale nie wiem czy pasja

Opublikowano

jesteś pewien co do tych licznikow? bo na rynku dużo chińczyków jest.

do mnie powinny być 5K6920883.

duzo tez jest zegaroow z cabrio ale nie wiem czy pasja

orignał VW Panie

tak doczytałem ze masz miec 883.

5k7 jest z Cabrio i jest inny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.