Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

to daj jakis namiar :)

Opublikowano

Golf jedyny słuszny i w zacnym kolorze. Nie wylatywałeś dzisiaj ok 10.00 z podziemnego parkingu w Gemini BB?

Opublikowano
  • Autor

hmmm ja jestem w Chorwacji do poniedziałku a golf stoi w garażu... jak ktoś go ruszył to pozabijam :grin:

Nie no a tak na serio to jezdzi po BB jeszcze jeden taki tylko dwa lata starszy i gorzej wyposażony :)

Opublikowano

gdzie jesteś w tej chorwacji ??? ja jestem w trogirze i widziałem czarną B8 na podkładkach tablicy a4-klub.pl

Opublikowano

gdzie jesteś w tej chorwacji ??? ja jestem w trogirze i widziałem czarną B8 na podkładkach tablicy a4-klub.pl

Cubra ;)

Opublikowano
  • Autor

Krk


no wróciłem z urlopu także trzeba wracać do życia :)

w międzyczasie wpadło małe conieco, teraz tylko znalezc czas żeby założyć:

nagłośnienie dynaudio:

270%20(Kopiowanie).JPG

climatronic, nagrzewnica, wiązka:

278%20(Kopiowanie).JPG

272%20(Kopiowanie).JPG

pozdro :)

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Taka furka i miała manualną klimę? :) Ale to chyba dobrze, bo byś nie miał co robić :)

Opublikowano

Jułesej, stąd manual klima.

Tam nie potrafią obsługiwac automatycznej klimy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Korzystając z tego że umylem autko cyknąłem pare fotek na szybko.

Z nowości- głośniki dynaudio są już zamontowane (Przemo dziękuje za pomoc) i hamulce 345 siedzą już na autku.

033%20(Kopiowanie).JPG

038%20(Kopiowanie).JPG

039%20(Kopiowanie).JPG

046%20(Kopiowanie).JPG

050%20(Kopiowanie).JPG

066%20(Kopiowanie).JPG

068%20(Kopiowanie).JPG

079%20(Kopiowanie).JPG

132%20(Kopiowanie).JPG

P.S.

Sprężyny z H&R mam już zamówione :decayed:

Opublikowano

Dobrze wyglada .

Opublikowano

ależ ta twoja szóstka wygląda wyku......wiście :banan:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mała (ciężka) rzecz a cieszy :decayed:

Stabilizatory z Eibacha

stabilizatory.jpg

Opublikowano

Moglismy dac zaciski w żółty kolor...

Opublikowano

Świetny ten Golf!

350ps w stosunkowo lekkiej budzie musi się świetnie odpychać!

Przyznam, że taki Golf to mój lider do jazdy na codzień, wielkość do frajdy z jazdy na bardzo wysokim poziomie.

Do wyjazdów z rodzinką jakiegoś podłego diesla jeszcze mieć lub również takie 2.0T tylko w większej budzie i nic więcej nie trzeba do życia :decayed:

Opublikowano

Nie wiem czemu ale to koło mi się w h*j podoba :kox:

Opublikowano

Marek widzę że kolejne grube rezanie idzie :D powodzenia w dalszych modach jak zawsze pomysłów Ci nie brakuje :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Obadane na żywo.....

nic specjalnego ......

poza grubszym wydechem normalny golf .....

nie no obłędny ten golf :kox::kox::kox::kox::kox: jaram się

Opublikowano
  • Autor

dotarły nowe zabaweczki :kox: :kox: :kox:

021%20(Kopiowanie).JPG

022%20(Kopiowanie).JPG

042%20(Kopiowanie).JPG

montaż po weekendzie :)

Opublikowano

SIEMIAN nie masz problemu z BT i iPhone??

Opublikowano
  • Autor

nie mam BT :)

Spręzyny i stabilizatory założone. Pięknie siadło. Fotki na szybko. Własciwości jezdne na szybko: miód malina :)

029%20(Kopiowanie).JPG

028%20(Kopiowanie).JPG

027%20(Kopiowanie).JPG

jutro będę mierzył jakie dystanse założyć :)


no i porównanie:

porownanie.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.