Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siemianowy Golfik Gti

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Golfik robi robotę :) mam nadzieję że mnie tym przewieziesz :P

Opublikowano
  • Autor

witojcie. Autko będzie strojone jutro bo dziś chlopaki nie mieli czasu :)

Tak poza tym to kolejny raz przekonałem się o tym że skrzynia DSG jest mega za***ista :)

Nareszcie wioząc sobie piwko ze stacji w reklamówce, nie lata mi ono po całym samochodzie :kox::grin::grin:

061%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian

Opublikowano

6 czy 7 biegów ???

Opublikowano
  • Autor

6 biegow. 7 biegowe to straszny kibel

Opublikowano

Dlatego sie pytam

Opublikowano
  • Autor

VW do mocnych wersji nie stosuje 7 biegówki bo ona tylko 250 Nm wytrzymuje.

Dzisiaj sobie zakodowałem test zegarów przy starcie :) Mała rzecz a cieszy, tym bardziej że myślałem że nie da się w tym aucie tego zakodować :D

Dodatkowo prosiliście o dzwięk wydechu. Cięzko go nagrać bo na postoju on sobie delikatnie burczy. Dopiero podczas porządnego deptania robi się troszke głośniejszy (ale bez przesady- nie chcialem żeby to auto było głośne bo w trasie jest to jednak uciążliwe). Barwa dzwięku jest moim zdaniem bardzo przyjemna, a przy zmianie biegów to już poezja. Z samej głośności też jestem bardzo zadowolony. Dla mnie jest w sam raz. Aczkolwiek podobno w nocy się dobrze niesie na zewnątrz :)

Edytowane przez siemian

Opublikowano

Dobry, dobry. :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

autko wystrojone. Jezdzi jak marzenie.

Nie udało się wyciągnąć więcej mocy z dwóch powodów. Pierwszy to to że silnik jest dość świeży 7000km i prawdopodobnie ta moc po jakimś czasie wzrośnie.

Druga sprawa to może też mieć na to wpływ wydech z tłumikiem środkowym.

Ale moim zdaniem nie ma sensu wywalać tłumika powodując tym że jazda autem na trasie będzie dość uciążliwa bo zrobi się bardzo głośne, dla 3% mocy w zakresie 6000-6500 obrotów.

Tak ogólnie Niutki wyszły bardzo fajnie, moc też. Kreski tez bardzo ładne. No i skrzynia wreszcie pracuje tak jak ma pracować :D

Filmiki jakieś może nakręce jak naucze się tym jezdzić :grin:

P.S. przy poprzednich filmikach moc wynosila 300 koni i 340Nm czyli wzrosła o 45hp i 100Nm :wink:

Jest miazga :decayed:

024%20(Kopiowanie).JPG

Edytowane przez siemian

Opublikowano

:naughty: gratki siemian ile Ci nauka zajmie ? Bo bym wpadł :slina::decayed: ...

Ogarniesz się z tym do ....jutra ? :decayed:

wysłane z htc

Opublikowano

Juz widze to pudło zimą z Siemianem w środku....

Mało prawdopodobne aby dojechał na zimowy do Bukowiny

Opublikowano

No,no, fajnie wyszło :) G6 wazy ok.1300kg...351KM... to bedzie jakies 3,7 kg na jednego kunia :slina:

Zmieniałeś silnik, czy te 7kkm po przeróbce? Możesz mi powiedzieć gdzie na bloku wybity jest Nr. silnika?

Opublikowano
  • Autor

Griga to auto ma tyle przejechane ;-) Jak go sprowadziłem miało 6300km. Teraz ma 7900km :)

Opublikowano

Nawinął się już jakiś niepokorny co startował do Golfa?

Opublikowano

za***ista fura , gratulacje Siemian :wink:

BTW wyczuwam kryzys wieku sredniego..... :naughty:

Opublikowano

:decayed:

wysłane z .....

Opublikowano

Juz widze to pudło zimą z Siemianem w środku....

Mało prawdopodobne aby dojechał na zimowy do Bukowiny

Podjedzie sie niżej go wciągnąć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hamulce trzeba zmienić czym prędzej bo nie dają rady ;-)

Po dwóch hamowaniach zrobiło sie takie cos ;-)

Ja nie wiem jak ludzie mogą jeździć na seryjnych hamulcach :-)

Opublikowano

Mowilem, daj DSy.....

Opublikowano
  • Autor

Ale ja jeszcze na serii smigam :-D nie miałem czasu wymienic ;-)

Opublikowano

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... juz myślałem że zajezdziłeś 345mm :facepalm:

co tam jest na tyle ? 286mm ?

bo tyłem tez warto sie zając

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.