Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siemianowy Golfik Gti


siemian

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już za 120 tyś. można kupić nówkę z pakietem Performance i skrzynią DSG...

Jak Siemian znajdzie amatora to pchnie swoją 6 za tyle ile ktoś będzie gotów wyłożyć.

Edytowane przez Krumak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...co Wy macie na tym forum z komentowaniem ceny.....99% użytkowników komentujących nie jest zainteresowana kupnem w ogole takiego samochodu/ tego egzeplarza itd.....po ch*j komentujcie?!? Wystawil to jego sprawa...może sobie za niego krzyknąć nawet srylion i nic Wam do tego....rozumiem ze Wy co komentujcie to jak sprzedajecie swoje zadbane zabawki to oddajecie je za pół darmo...

prawda jest taka że im większy "drobnobzdziej" tym ma wiecej do powiedzenia/skomentowania...

tylko dlaczego?!? Może dlatego że go nie stać...to przynajmniej się wyżyje słownie...anonimowo?!? Nie zrozumiem tego nigdy...normalnie od razu kojarzy mi sie taki komentarz z tępymi komentarzami na plotek.pl czy innym serwisie plotkarskim...

Kerczi zgadzam się z Tobą w 100%. Niestety taka jest mentalność naszego narodu i chyba nic tego nie zmieni... Dlatego właśnie ten kraj nigdy do niczego nie dojdzie. Tak jest ze wszystkim. Kupić bazdemu po trzepaczce do bicia piany i bedzie zadowolony...

Poza tym koledzy ja nie sprzedaje tego auta bo nie mam co jeść, czy jestem handlarzem :-) to jest kwota która w tym momencie by mnie za to auto satysfakcjonowała bo wiem ile mnie to auto wyszło i jeszcze pare innych czynników na to wpływa :-) ja tego auta nie muszę sprzedać bo jeździ mi się nim bardzo dobrze. Moja sprawa ile za niego chce. Także koniec dyskusji. :-)

a tak w ogole to wydaje mi sie ze ta dyskusja nie powinna toczyc sie w tym temacie, bo to nie jest wątek o sprzedaży auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gti z dsg zaczyna się od 116 tys rka od 145. A rabaty w vw dają duże, bez łaski jak jest się w grupie zawodowej jest 8% na auto za ponak 100k. Z autopsji wiem że rabat 18% jest osiągalny i to nie na auto z placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gti z dsg... dołóż reszte wyposazenia, stabilizatory, nagłosnienie, hamulce, zawieszenie, dwa komplety kół, navi, skóre itd itd i nagle z 116 zrobi Ci sie duzo wiecej, bo chyba tylko kretyn kupilby takie auto w podstawowej wersji...

mnie osobiscie golf 7 bardziej sie podoba od golfa 6, ale znam pare osob ktorzy twierdza ze 7 jest brzydsza od 6...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym koledzy ja nie sprzedaje tego auta bo nie mam co jeść, czy jestem handlarzem :-) to jest kwota która w tym momencie by mnie za to auto satysfakcjonowała bo wiem ile mnie to auto wyszło i jeszcze pare innych czynników na to wpływa :-) ja tego auta nie muszę sprzedać bo jeździ mi się nim bardzo dobrze.

To jest odp na moje pytanie. Ja zadałem kulturalnie pytanie bez pocisków także nie rozumiem pocisków w Moją strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie osobiscie golf 7 bardziej sie podoba od golfa 6, ale znam pare osob ktorzy twierdza ze 7 jest brzydsza od 6...

np ja też tak uważam ;) ale walka o cene .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako że jest to temat o moim aucie a nie o jego sprzedaży podsyłam foto ostatniego moda :grin:

Dywaniki gumowe na zime z serii Monster. Ogólnie nie jestem zwolennikiem dywaników gumowych ale te mi się strasznie spodobały :decayed:

439%20(Kopiowanie).JPG

440%20(Kopiowanie).JPG

no i foteczka na szybko zimową porą :wink:

215%20(Kopiowanie).JPG

Jak widać na felgi zawitały już odpowiednie dekielki:

216%20(Kopiowanie).JPG

PS.

dzisiaj śniło mi się że włożyłem na przód ceramikę także jak autko się nie sprzeda to kto wie... :P


wow, chyba przez pomyłke sobie zamknąłem temat, ale już jest ok :grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to dziwne co napiszę, ale.. podobają mi się te "gumy" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywaniki dają radę :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to dziwne co napiszę, ale.. podobają mi się te "gumy" :naughty:

Mnie również :decayed:

Do rezania jeszcze trochę zostało ....ciekawe co pójdzie jako następny mod ???

Nowy kluczyk ??

4dc139884a591d43bd937b58851ba9c9.jpg

Przy zapiętych pasach będzie komponowało się z jego promiennym uśmiechem :decayed:

c04d9db58e70c60e12d25edc843d13bf.jpg

Gadżet pod lusterko ?

445cd57d8ffd12a9b626a9d5b3f41306.jpg

Muzyka jest na karcie ale...jadąc na większego spota...zawsze ktoś chętny na nową mapkę się znajdzie :decayed: ,a wtedy się przyda...

f30c5a35233514f889a782bb45a2c533.jpg

I na sobotnie wypady :decayed:

dfc7399d4ef1be73b9dd5f9e7ccc9555.jpg

Do jego częstych podróży ...jak znalazł

4f9e59bec88d364122a04a2c3449be86.jpg

By całości dopełnić...nie może oczywiście zabraknąć :decayed:

51a716cd226025bc45abb8f2676b1372.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boga się nie boisz... :-D

Arturek dziękuje za cenne rady i pomysły. nie od dziś wiadomo ze lubujesz się w takich gadżetach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boga się nie boisz... :-D

Arturek dziękuje za cenne rady i pomysły. nie od dziś wiadomo ze lubujesz się w takich gadżetach ;-)

:hi::wink:

cała przyjemność po mojej stronie :decayed:

Co do moich upodobań....tak potwierdzam ...nie kryję się z tym nic , a nic :decayed:

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z tego co słyszałem to ostatnio bawiłeś się u siebie w wymianę takich gadżetów jak: silnik, turbina i takie tam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż z tego co słyszałem to ostatnio bawiłeś się u siebie w wymianę takich gadżetów jak: silnik, turbina i takie tam...

niestety ....bo przestało mnie śmieszyć ,że mnie "L"-ki objeżdżały nawet na pierwszych godzinach "za kółkiem " :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemian bierz, Artur Ci zniżki załatwi w tym sklepie gdzie brał fanty dla siebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boga się nie boisz... :-D

Arturek dziękuje za cenne rady i pomysły. nie od dziś wiadomo ze lubujesz się w takich gadżetach ;-)

On lubi ten dział gdzie gadzety sa dmuchane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te lampki na wydechach rozwalają :) Marek do kompletu masz takie buty ? swiecace podeszwy jak biegasz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...