Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! W końcu przyszedł czas na mój wątek :D

Chciałbym wam zaprezentować moje wymarzone i bardzo długo wyszukiwane AUDI A4 1.9 TDI AVF w przepięknym kolorze LZ5C „ Mauritius Blue Metallic”

Generalnie po wcześniejszych autach (B5 1.9TDI AJM , BMW 330D 204 KM) kryteria wyszukiwania były następujące :

-AUDI A4 B6 AVANT 1.9 TDI

-samochód miał mieć przede wszystkim JASNE WNĘTRZE (bardzo nie lubie szarych ani czarnych)

-skórzaną tapicerkę

-tempomat

-kierownicę multi

-nawigację

Po bardzo długich poszukiwniach na niemieckich i holenderskich portalach bo ok. 7 miesięcy (międzyczasie oglądając w polsce super laleczki nie bite nie kręcone :facepalm: )

POJAWIŁO SIĘ MOJE AUDI : I STAŁA SIĘ JASNOŚĆ :banan:

Samochód sprowadziłem osobiście od jedynego prywatnego właściciela w Niemczech z Monachium w 2012 roku z przebiegiem 171 tys. Przemierzyłem bardzo dokładnie miernikiem lakieru - cały oryginał , wszystkie szyby oryginalne łącznie z przednią. Po podłączeniu Vaga też było czysto , pompki bardzo sprawne, nie mówiąc już o wyposażeniu które było grubo ponad moje zachcianki. Generalnie samochód bardzo pedantycznie zadbany , garażowany.

A WIĘC :

Marka: Audi
Model: A4 B6
Silnik: 1.9 TDI 131KM AVF ( po schamowaniu wypluł 141,5 KM serii )

Rok : 2004
Przebieg: 171000km (udokumentowany do samego końca książką oraz fakturami z aso)
Kolor: LZ5C „ Mauritius Blue Metallic” Pearl Effect

Wyposażenie:

-fotele FULL ELEKTRIK z pamięciami i schowkami oraz siateczkami na tyle :decayed: JASNA SKÓRA !!! :banan:
-bi-xenon ze spryskami

-tempomat

-światła Auto

-CLH

-PDC

-moduł Bluetooth
-elekryczne lusterka, grzane, elektrycznie składane, z pamięciami

-lustro wewnętrzne fotochrom
-kierownica multifunkcyjna, podgrzewana
-radio Symphony II

-nagłośnienie BOSE
-pełny kolorowy FIS
-mała navi
-klimatronik 2-strefowy
-centralny zamek
-wspomaganie
-abs
-esp
-poduszki powietrzne x8
-dzielona kanapa
-podłokietnik przód podświetlany

-podłokietnik tył z Mcdonaldem
-pełen pakiet światło we wszystkich drzwiach oraz w nogach
-szufladki podswietlane

-swiatło w słonecznikach

-podświetlane klamki

-podświetlane nawiewy

-ambiente
-felgi 17'' 235/45/17 s-line
-zawieszenie 1BE -20mm

-fabrycznie przyciemnione szyby

-wycieraczki AERO

 

MODY JAKIE ZASZŁY :

- RNS-E

- zmieniarka CD w schowku pasażera

- nowszy bluetooth z końcówką Q

- pełny zewnętrzny pakiet S-line (przód ze spryskami , tył pod dwie rury i PDC)

- wydech 1.8T

- zaślepiony EGR

- wypruty KATALIZATOR

- listwy zewnętrzne S-line

- wewnętrzne S-line od B7 (te mi się bardziej podobają)

- TUNER TV + odblokowanie oglądania podczas jazdy

- DVD

- zmiana oprawek postojowych z H6W na W5W

- Osram Led Driving 6000K W5W w postojówki

- Osram Led Cree H11 w halogen 6000 K

- soczewy z B8 (palą trawniki na poboczach :buahaha: )

- końcówki wydechów ULTER 90mm

- SOFT bardzo delikatny na 165KM / 360 NM - jako że seria była bardzo bardzo zdrowa i udana, soft wgrany na osobnym sterowniku, a seria w razie "W" leży sobie w szafie :whistling:

- ori jasne gumowe wycieraczki w kolorze pod nogi (aby nigdy nie było sytuacji z wodą przy module komfortu :P)

- włącznik świateł w chromie 

 

PLANY :

- grill z S4 góra - ZROBIONE

- kratka dolna z S4 + docinka do ori kratki S-line - ZROBIONE

- polerowanie szyby przedniej (bo jest oryginał od nowości i też już jest mocno zmęczona)

- kiera multi w kolorze jakaś nowsza , zgrabniejsza - ZROBIONE

- dokładka Quattro

- jasne Recarosy w full elektriku z pamięciami

- elektryczne szyby na tył - ZROBIONE 

- gałka zmiany biegó jasna w kolor (wzór s-linowy)

- może zmiana dekorów na chrom ale narazie te mi się podobają :wink:

- pakiet chrom dookoła szyb

no to teraz fotki :

aktualizacja już po wszystkich modach : grill S4 i dolna kratka S-line + S4 , PDC przód , dystanse, oprawki W5W i ledy osram , Soczewki B8+

IMG_7550_zpsmkcrkfag.jpg

 

IMG_7551_zpskqwtd63f.jpg

 

IMG_3610_zpsma9pfzzz.jpg

 

IMG_3565_zpsuvhwc7qu.jpg

 

IMG_3563_zps2agixqqp.jpg

 

IMG_3541_zpswt1xy1cb.jpg

 

IMG_3557_zpsitr1am2n.jpg

mała przygoda z szoferką :P

IMG_2708_zpsnxqpqexp.jpg

 

 

REZANKO  

-kiera B8 

2015-02-10%2023.06.42_zpshku57z4i.jpg

- poduszka , taśma ...

2015-02-12%2023.10.16_zpsagvjfgcs.jpg

2015-02-21%2014.03.59_zpsfi0uzw2a.jpg

2015-02-21%2014.45.24_zpsgcufcfn7.jpg

2015-02-21%2014.56.41_zps9lemcag5.jpg

- ledy - już 3 lata jeżdżą bezawaryjnie i nie powodują błędu spalonej żarówki na fisie - polecam każdemu

20140320_202735_zpsac4964be.jpg

20140314_175851_zps8rugvh7g.jpg

soczewy z B8 - polecam każdemu ten mod bo światła przybywa nie 100 a 200 % 

IMAG1262_zpsebkwte4o.jpg

4 szyby w prądzie 

IMG_0995_zpsnwpzcrfs.jpg

EGR i kat PAPA :

IMG_0972_zpsweibottq.jpg

dystanse : przód 10mm , tył 20mm H&R

2015-03-14%2018.36.48_zpsjkgqlbet.jpg

hebelki 320 :

5_zps6ecd6d8d.jpg

Ulterki 90 :

2014-07-24%2014.24.29_zpshsb2acns.jpg

rezanko kratki dolnej :

2015-01-22%2019.40.03_zpsr24kkva3.jpg

2015-01-24%2016.45.37_zps7vpogav4.jpg

2015-01-22%2019.41.22_zpsdgxadpnp.jpg

- ori ledy na podświetlanie tablicy :

2015-01-17%2017.30.25_zps2rpzaiwi.jpg

zmiana ramek :

rameczka_zpsaf468e1e.jpg

włącznik świateł hybrydka :) chromowy z chromową obwódką :)

IMG_1008_zpsiyqedohc.jpg

 

IMG_1045_zpsafcrwpdm.jpg

 

 

 

troche starsze jeszcze bez dystansów :

20140802_175211_zps560aabc6.jpg

20140802_171519_zps0046ef20.jpg

1fe1430c-17bc-496e-9472-5309963be500_zps

1a9239e6-5665-4e51-8e19-020b5ca28f6d_zps

20140802_184001_zpsd23710db.jpg

20140802_183510_zps62b83771.jpg

20140802_182223_zpsa008726a.jpg

2014-08-03060834_zps0842f403.jpg

2014-08-02191657_zps5cda67d3.jpg

 

2014-08-02132502_zps85d15ce3.jpg

2014-07-31200712_zps83ac9636.jpg

 

 

retusz_zps1106b26a.jpg

2014-07-30180526_zps016c31be.jpg

 

DEDYKOWANY ZESTAW TV - można oglądać w całej polsce i nawet na autostradach i nic się nie tnie ( to nie prawda co kolega WOSZU twierdzi że w Polsce nie ma jeszcze dobrej infrastruktury DVB-T bo jego zestaw działa tylko na postoju)

20140730_191028_zps036518f5.jpg

przełącznik między DVD a TV 

2015-01-24%2022.19.26_zpsipi6s9mv.jpg

 

 

2014-07-30173126_zpsb91c3c03.jpg

 

 

Dzięki za uwagę i zapraszam do komentowania :hi:

Edytowane przez chopin

Opublikowano

ładnie Chopin :kox: mam nadzieje że na OEM zobaczę je :naughty:

Opublikowano
  • Autor

oczywiście że tak :naughty:

Opublikowano

Ale kibel :lol:

Opublikowano

Pełen wypas :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Ale kibel :lol:

chyba Twój :P :P :P

Opublikowano

O ten to poszedl na latwizne kupil mega wypasiona wersje i nie wiele ma do wyrezania :P tyl w elektryke zrob bo obciach a tak to wypas ;)

Opublikowano
  • Autor

O ten to poszedl na latwizne kupil mega wypasiona wersje i nie wiele ma do wyrezania :P tyl w elektryke zrob bo obciach a tak to wypas ;)

wiem właśnie , ale znaleźć w moim kolorze boczki na tył z elektryką graniczy z cudem :facepalm:

Opublikowano

Nie becz i tak masz z górki hyhyhy [emoji12]

Opublikowano

wiem właśnie , ale znaleźć w moim kolorze boczki na tył z elektryką graniczy z cudem :facepalm:

Mimo wszystko kibel,do utrzymania białość masakra a i tego widać po skórze :facepalm: i te czołgi rosyjskie na wydechach,chyba nie w tempo :facepalm: .Jak dla mnie 1.9 na szwabie z nutką rosyjską(wypas za pop-ass) :hi:

Opublikowano
  • Autor

wiem właśnie , ale znaleźć w moim kolorze boczki na tył z elektryką graniczy z cudem :facepalm:

Mimo wszystko kibel,do utrzymania białość masakra a i tego nie widać po skórze :facepalm: i te czołgi rosyjskie na wydechach,chyba nie w tempo :facepalm: .Jak dla mnie 1.9 na szwabie z nutką rosyjską(wypas za pop-aas) :hi:

ale ja właśnie o takim marzyłem i takiego cały czas szukałem. Nie mam dzieci więc narazie jest ok. Mi sie ten środek mega podoba :hi:

Opublikowano

Sorki bez obrazy,ogólnie auto ok :wink: ,ale Twój tytuł w temacie stawił mnie na górnej półce ;) ,dlatego taki komentarz :grin:


19 zdjęcie,bez urazy ale czy było wymieniane coś???schowek na bank :hi:

Opublikowano
  • Autor

Sorki bez obrazy,ogólnie auto ok :wink: ,ale Twój tytuł w temacie stawił mnie na górnej półce ;) ,dlatego taki komentarz :grin:

19 zdjęcie,bez urazy ale czy było wymieniane coś???schowek na bank :hi:

oj , przecież tytuł wiadomo że jest ironiczny :decayed:

wiadomo że dla każdego jego autko jest najpiękniejsze i jedyne :D

Opublikowano

Sorki bez obrazy,ogólnie auto ok :wink: ,ale Twój tytuł w temacie stawił mnie na górnej półce ;) ,dlatego taki komentarz :grin:

19 zdjęcie,bez urazy ale czy było wymieniane coś???schowek na bank :hi:

oj , przecież tytuł wiadomo że jest ironiczny :decayed:

wiadomo że dla każdego jego autko jest najpiękniejsze i jedyne :D

+10 :kox:

Michał ale napisz szczerze wymieniany schowek??może lodówka??

Opublikowano
  • Autor

Sorki bez obrazy,ogólnie auto ok :wink: ,ale Twój tytuł w temacie stawił mnie na górnej półce ;) ,dlatego taki komentarz :grin:

19 zdjęcie,bez urazy ale czy było wymieniane coś???schowek na bank :hi:

oj , przecież tytuł wiadomo że jest ironiczny :decayed:

wiadomo że dla każdego jego autko jest najpiękniejsze i jedyne :D

+10 :kox:

Michał ale napisz szczerze wymieniany schowek??może lodówka??

schowek był rezany . przekladka pod zmieniarke. lodowki nie chce bo nie bede mial miejsca na plyty cd i koncerty dvd :)

Edytowane przez chopin

Opublikowano

autko :kox: srodek mi srednio sie widzi ale autko ma sie tobie podobac :thumbup1:

Opublikowano

A mnie się podoba :decayed: Super furka

Opublikowano

jak płyty mozna schowac w schowek pod siedzenie lodowka to podstawa kazdy dziwi sie co to mowie o kierowcach aut typu astra :decayed:

Opublikowano

Sorki bez obrazy,ogólnie auto ok :wink: ,ale Twój tytuł w temacie stawił mnie na górnej półce ;) ,dlatego taki komentarz :grin:

19 zdjęcie,bez urazy ale czy było wymieniane coś???schowek na bank :hi:

Też mnie rozbawił :grin:

Opublikowano
  • Autor

Joooozek przecie wiadomo ze to specjalnie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.