Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Tylna Kanapa W Audi A4 B6


ryku1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem z moim A4 B6 AVANT. Mianowicie chodzi o składanie tylnej kanapy. 2/3 kanapy można odhaczyć normalnie, lecz druga strona nie odbija wcale (a ta część trzeba złożyć by złożyć kanapę). Nie "wyskakuje" czerwony język oraz nic nie odblokowuje się po pociągnięciu. Słychać jakby coś tam przeskakiwało. Czy posiada ktoś jakiś schemat samego tego odblokowywania lub ma pomysł jak to otworzyć? Męczyłem się już z godzinę i nie dałem rady :P
Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie pękła ci zapadka połączona z zamkim przed chwilą patrzylem na własnie takie oparcie z uszkodzeniem tego. Musisz pokombinować i otwrzyć jak sie nie uda to zostaje ci wykręcenie oparcia i silowo wyrwane tego, pomiedzy oparciami masz blaszke na torxa po jej odkreceniu uwolnisz oparcie z jednej strony drugi sposob to wyciecie obudowy zamka od góry bedziesz mial bezpiśrednio dostęp do uszkodzonego zamka wtedy może uda Ci się go odblokować. Minus tego ze bedziesz musiał do zepsutego zamka dokupić jego plastikową osłonkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie pękła ci zapadka połączona z zamkim przed chwilą patrzylem na własnie takie oparcie z uszkodzeniem tego. Musisz pokombinować i otwrzyć jak sie nie uda to zostaje ci wykręcenie oparcia i silowo wyrwane tego, pomiedzy oparciami masz blaszke na torxa po jej odkreceniu uwolnisz oparcie z jednej strony drugi sposob to wyciecie obudowy zamka od góry bedziesz mial bezpiśrednio dostęp do uszkodzonego zamka wtedy może uda Ci się go odblokować. Minus tego ze bedziesz musiał do zepsutego zamka dokupić jego plastikową osłonkę

Ok dzięki. W sobotę będzie trochę czasu to zrobię kolejne podejście by to jakoś otworzyć :)

Udało mi się otworzyć. Połamane są wszystkie 3 zęby, które obracają zamkiem. Muszę poszukać jakiejś kanapy co ma to sprawne :)

Dzięki za pomoc :)

Edytowane przez ryku1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...