Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co powiecie na zlot w Londynie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

heheh;p to wezniesz Dominika na hol:P

Opublikowano

Dominika to moge na bak wziac albo do kufra :decayed: tylko troche nie podrodze :grin:

Opublikowano

Dominika to moge na bak wziac albo do kufra
oby nie do takiego http://www.trumny.com.pl/?a=5
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć chłopaki! Czy macie jakiegoś zaufanego mechanika w Londynie? :) jade dzis oglafac b6 1.8t i chcialabym sprawdzic u kogos zaufanego zanim je kupie. :)

Pozdrawiam i pisze sie na spota!!

Trzeba rozruszac ten Londyn!!

Ja jestem z Brixton ale wlasciwie moge podjechac gdziekolwiek :)

Opublikowano

oho ho :wink: na pw wysłałem ci nr tel :wink:

Opublikowano

Domjenik nic nie doszlo :/

A swoja droga to moze Ty bys mi logi zrobil? :D

W ogole fajnie by było spotykać na spociki chiciaż raz w miesiacu!!

Opublikowano

A swoja droga to moze Ty bys mi logi zrobil?

jak chcesz do mnie jechać 6 i pół godziny- to zapraszam do Newcastle :wink:

Opublikowano

Grzie masz to auto do ogladniecia?

Spota mozemy w kazdej chwili zrobic :) to bedzie nas trzech o jednego wiecej niz ostatnio:)

Opublikowano
  • Autor

Tomek a Ty juz sprzedales??

Opublikowano

Nie mialem czasu nawet wystawic:( mam projekt w pracy:)

Opublikowano

Grzie masz to auto do ogladniecia?Spota mozemy w kazdej chwili zrobic :) to bedzie nas trzech o jednego wiecej niz ostatnio:)

Na Ilford :)

Jade po pracy, ciekawe co i jak. Bo w sumie gosciu chce tylko £2250 rocznik 2004, 116000 mil, zewnetrzny s-line, 163 km

Obczajcie linka:

https://www.facebook.com/groups/londyn/permalink/421001704734178/

A swoja droga to moze Ty bys mi logi zrobil?

jak chcesz do mnie jechać 6 i pół godziny- to zapraszam do Newcastle :wink:

Nie powiem, troche daleko :D choc w Newcastle jeszcze nie bylam :D

Edytowane przez Alona

Opublikowano

choc w Newcastle jeszcze nie bylam
to jak kiedyś będziesz- to daj znaka :wink:
Opublikowano

Tylko nie kupuj po ciemku!

Opublikowano

Nic na razie nie kupuje ;) jade zobaczyc ogolna kondycje auta, ale i tak chce seby mechanik mi go sprawdzil przed zakupem. Dziwne mi sie poki co wydaje, ze w historii pokazuje, ze auto zmienilo wlasciciela 23.11.2014 i od tamtej pory jakby stalo bo nie ma road taxu...

Edytowane przez Alona

Opublikowano

Albo cos padlo i droga naprawa to nie bylo sensu inwestowac i na market z motorowka

Opublikowano

ze auto zmienilo wlasciciela 23.11.2014 i od tamtej pory jakby stalo bo nie ma road taxu...
od pażdziernika zeszłego roku nie trzeba kupować dysku -tax opłacany jest i wszystko jest w sytemie
Opublikowano

Mnie dziwi, ze koles kupil auto i nie kupil toad taxu chociaz twierdzi, ze jezdzi nim do pacy... Dziwne co? Czekam na niego to zaraz pbczaje co to za cudo :D

Domjenik ale jak system mi pokazuje, ze road taxu nie ma od 23 listopada?

Opublikowano

O tej godzinie to za wiele nie naogladasz:(

Opublikowano

Domjenik ale jak system mi pokazuje, ze road taxu nie ma od 23 listopada
to znaczy, że nie opłacony, zapytaj się gościa co i jak
quote
Opublikowano

eeeee obejrzałam to B6 po ciemku i mogę stwierdzić, że jestem mega zdolna. Moja latarka ze srajfona dała rade wychwycic rdze na obydwu błotnikach z przodu, swiezo malowana tylko jedna felge, malowane drzwi z przodu, hmmm co dalej, a no otwieram maske, swiece a tam wyciek gorszy niz w Paździochu, czytaj moim 2,5 tdi (masakra!), właściciel był lekko zdziwiony, chyba nie udawał, że sam o tym nie wiedział hahahaha

Dziwne, bo w sumie idzie za***iście (chyba zakochalam sie w 1.8t :D), jedynie odpala nie od kopa, tylko tak od kopa ale wolniej niz powinien/ Chyba jednak mi sie nie chce bawic w odkrywanie czemu jest wyciek, bo z tego co widzialam to uszczelka do wymiany i saczylo sie z dwoch wtryskow i z paru innych rzeczy. Jako, że nie znam budowy 1,8t (2,5 tdi mam w malym paluszku hahahaha) nie jestem w stanie powiedziec z czego sie lalo jeszcze LOL

Także morał jest taki, że odpuszczam sobie już ogladanie tanich B6 :D

A z tym taxkem to już w ogole doggy bylo, bo on niby je kupil od 4go wlasciciela, ktory sam kupil to auto 23.11 a ten obecny odkupil 2.12 i nawet nie zarejestrowal na siebie i nie kupowal taxu (bo po co?), cała akcja jest smierdzaca ot tyle Wam powiem :D

Także nawet nie bede fatygowala zadnego mechanika zeby sprawdzal, bo pewnie sie okaze ze caly silnik do wymiany, a ja po przygodach z moim 2,5 tdi to jak widze tyci wyciek to już mnie odrzuca, ale to jest przeciez solidne 1.8t to tym bardziej skad i dlaczego wyciek!? WTF!? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.