Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oświetlenie Nóg I Drzwi Nie Swieci !


M_17

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. W audi a4 b5 nie swieci od strony pasażera podświetlanie nóg oraz drzwi. Sprawdzałem żarówki kable no i najprawdopodobniej wszystko jest ok . Czy ktoś wie co to może być???

Z góry wielkie dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam jest taki mały mikro styk i ciul go trafił zapewne mam to samo czekam na wolną chwile zeby to ogarnąć.
gdzies na forum seata widziałem foto story jak to ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego możesz podrzucić jak to rozwiazales, bo mam tak samo,

kolego możesz podrzucić jak to rozwiazales, bo mam tak samo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie że skopiuję mój post ze stycznia br:

Zeszłej zimy miałem problem z podświetleniem nóg po otwarciu drzwi. Nie zapalało się a przy okazji nie działał brzęczek pozostawionych włączonych świateł drogowych. Na wiosnę rozebrałem zamek, dostałem się do mikrowłącznika i okazało się, że po lekkim podgięciu małej plastikowej dźwigienki wszystko wróciło do normy. Tej zimy problem powrócił w skrajnie przeciwny działaniu. Światełko nie gasło po zamknięciu drzwi. Znowu ingerencja w dźwigienkę i puki co jest ok. Pewnie czeka mnie poszukiwanie nowego mikrowłącznika bo nie chce mi się wierzyć by plastikowa dźwigienka odkształcała się od temperatury powietrza.

Lenistwo moje nie zna granic. :grin:

Co prawda post dotyczy drzwi kierowcy ale myślę że u pasażera jest podobnie. Dodam że w końcu od tamtego czasu (odpukać w puste :wallbash: ) mam spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu. Mam problem z niedziałającym podświetleniem nóg i drzwi od strony kierowcy. Światło w podsufitce normalnie się zapala po otwarciu tych drzwi. Dodatkowo po przekręceniu stacyjki i otwarciu drzwi światło w podsufitce zapala się i gaśnie co jakieś 3 sekundy. Problem mrugania rozwiązuje dopiero otwarcie innych drzwi z prawidłowo działającym podświetleniem. Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Nie wiem czy rozbierać zamek żeby dostać się do mikrostyku bo podsufitka się zapala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usterka może być albo w mikrostyku zamka albo w przewodach. No jeszcze w zasilaniu. Trzeba sprawdzać po kolei a sukces pewny. Czasem to mikrostyk a czasem pęknięty kabelek. Kto to wie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu. Mam problem z niedziałającym podświetleniem nóg i drzwi od strony kierowcy. Światło w podsufitce normalnie się zapala po otwarciu tych drzwi. Dodatkowo po przekręceniu stacyjki i otwarciu drzwi światło w podsufitce zapala się i gaśnie co jakieś 3 sekundy. Problem mrugania rozwiązuje dopiero otwarcie innych drzwi z prawidłowo działającym podświetleniem. Ma ktoś jakiś pomysł co może być przyczyną? Nie wiem czy rozbierać zamek żeby dostać się do mikrostyku bo podsufitka się zapala.

W zamku drzwi kierowcy są dwa mikrostyki, jeden od podsufitki i oświetlenia wnętrza a drugi od podświetlenia nóg i bzyczka nie wyłączonych świateł po wyjęciu kluczyka.

Według mnie jeśli masz problem z podsufitką i "nogami" to być może problem tkwi w przewodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem to samu w mojej a4b5 98r. Wymieniłem zamek w którym znajduje się mikro styk i po kłopocie. Kosztowało mnie to 30zł na szrocie i 15 minut roboty. Powodzenia.

A czy ktos zmienial same mikrowylaczniki w takim zamku?? wlasnie umarlo mi swiatelko pod nogami i na boku drzwi i mam wyjety caly zamek i widze te dwa mikrostyki i dociskajaca je lapke i teraz nie wiem czy da sie je same wydlubac jakos i wymienic na nowe czy jest to nie realane?? robil to ktos jakos????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...