Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Takie tam 330d


dziadek

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że od sprzedaży E60 tęskniłem i chorowałem za BMW, poniżej moja nowa sprawiona zabawka typowo do zabawy, grzebania i może rezania.


Jest to BMW E46 Touring z roku 2003. Założeniem było 3.0d i i skrzynia obsługiwana bez pedału sprzęgła i udało się.

Autko od pierwszego właściciela z Niemiec, przelot 250tys km.

Wyposażenie jako takie:


- kiera multi
- grzane stołki
- czarna podsufitka
- tempomat
- półskóra
- elektryka w szybach i w grzanych lustrach
- lusterko fotochromatyczne
- klima automatyczna
- czujnik zmierzchu , deszczu
i takie tam...

Z braków wyposażenia, które mnie bolą to brak xenonu, no ale pożyjemy zobaczymy :D

Do zrobienia tylna klapa , bo ma parę pryszczy.


Z planów to ma być malina jak z salonu, poza tym :

- kiera do zmiany na M - zrobione
- fotele out i kubły - zrobione
- zewnętrzny m-pakiet - zakupiony
- xenon
- może urządzenie multimedialne z chin :D wyglądające jak ori
- chromy w czerń
- może 19'' - zakupione


Zdjęcia zaraz postaram się wkleić.

42b3d7ij.jpg



r769v38k.jpg

x5h427vi.jpg

le35mamg.jpg

hhhve2hf.jpg

ql43wddi.jpg

o628yy9h.jpg

b95h2h26.jpg

nhr9tl2i.jpg

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak , drugi samochód dla mnie do zabawy , dopieszczania i rezania...kombi dlatego że mi się bardziej podoba niż sedan ale to nie było priorytetem - miał być 3.0d i automat - reszta była bez znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza sedanem jest jeszcze coupe i cabrio, ale nie wiem czy z silnikiem 3.0d :wink:

Ładny kolor - bez chromu będzie dobrze wyglądać.

Sam sprowadziłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coupety i cabrio zabijają ceną a złomu nie chciałem kupować...Co do sprowadzenia można powiedzieć że sam, z tym że w procesie zakupu oczywiście był pośrednik :kwasny: - pracownik firmy, która była właścicielem auta od nowości ...

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie panie szkoda że nie xd ale nie można mieć wszystkiego .Będziemy latać bokiem po rondach :D i nareszcie dziewczyny z piaskownicy będą mogły w butach do auta wejść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia GM-a niestety ale ponoc wymieniona 50 tys km temu wiec mam nadzieje potrzyma troche ... Dziala sprawnie , dosyc szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna ta Twoja zabaweczka. bezawaryjności życzę.

myślimy z Dorotą nad e39 w tym zestawie czyli 3.0d i aftamat w combi choć e46 też jest brane pod uwagę.

ale to dopiero na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty Bartku za nową betę i powrót, jednak sentyment do tej marki jest silny widzę :)
Plany widzę że konkretne, to jest ten sam silnik co w E39? 184KM lub 192M?

Ja będę sprzedawać swoją E39 we Wrzesniu lub Październiku to dam znać jak prosiłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, silnik o mocy 204KM , chyba inna turbine ma i wtryski ale reszta to samo

Bielik , e39 bardziej komfortowa od e46 i bagaznik sporo wieksZy ale w srodku to tu w bmw wydaje sie wiecej miejsca niz w a5 wiec tragedii nie ma jezeli chodzi o rodzine

Edytowane przez dziadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie mam wrażenie że e46 jest za małe w środku jak na rodzinne auto. ale powiem szczerze że nie miałem do czynienia z tym modelem więc mogę się mylić.

kiedyś się spotkamy to może pozwolisz mi wsiąść i się rozejrzeć po Twojej BMW. może zmienię zdanie i też taką kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tu w e46 jest zadziwiająco dużo miejsca jak na gabaryty auta bo autko jest nieduże i zwarte ... choć wiadomo że e39 to inna liga ... nie ma problemu zapraszam na piwo do autka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E46 odpowiednik można powiedzieć B6, jest więcej miejsca, kiedyś sprawdzaliśmy 2 sedany i becie było przestronniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W E46 odpowiednik można powiedzieć B6, jest więcej miejsca, kiedyś sprawdzaliśmy 2 sedany i becie było przestronniej.

A ja dzisiaj śmigałem taką (kombi) i śmiem twierdzić że miejsca jest mniej niż w mojej B6 (również kombi), jakoś pomiędzy kierowcą a pasażerem ciasno, no i za mną (kierowcą) dorosła osoba wygodnie by nie usiadła.... W B6 minimalnie tego miejsca jest więcej

Edytowane przez majkel20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie jezdzilem b6 ale w b8 niby jest duzo wiecej miejsca niz w b6 a w mojej a5 sporback wydaje sie mniej miejsca niz w bmw, wiec juz sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem zdania, że w środku e46 jest mniejsze od b6. Jeździłem jednym i drugim więc mam porównanie :wink:

ale e46 330i coupe lub e46 M3 bym nie odmówił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...