Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b7] zawieszenie gwintowane, czy z saloon'a podejdzie do avanta


adrian92

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie też szperałem w necie bez skutku a nie chcę się wrąbać w to że je założę i położy mi auto na glebie

Kolego eibacha nie ma z takim oznaczeniem 211500303VA a jeśli juz jest to napewno nie do twojego samoch . Powinieneś mieć jak masz pro kit nr E10-15-003-06-22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest - to jest numer pojedynczej sprężyny a nie całego zestawu. Jutro sprawdzę Tobie ten numer i wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie to jest nr. z jednej sprężyny dokładnie to sprężyna przednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko chodzi ze czasem mam wrazenie jakbym jechal statkiem tak czasem zabuja na podeojnej dziurze. Mam tylko obawy o miske olejową żeby jej nie uwalić [emoji15]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bo to wina amorków, wsadzisz dobre o skróconym skoku i nie będzie tego efektu oraz znacznie się utwardzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No będę musiał pomyśleć chyba nad tym, a jakie amorki polecacie na przód? Muszę zmieniać kpl tzn amory tył i przód czy wystarczy przód?

Dzisiaj przy wolnej przejażdżce przez próg niestety ale zgrzytło coś pod spodem dokładniej w miejscu pod tyłkiem jakby karoserią ( na dole są takie jakby "sanki" i chyba tym) fakt faktem nic się nie stało no ale jest dyskomfort :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem. Eibach + amorki monroe reflex 1BA, padły i buja. Jakie wstawić amorki blistein b6 czy koni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej Bilstein B8 ale w którymś z tematów piszą ze ori 1BE można mieć za 407 zł więc może jednak warto to przeanalizować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie jeszcze pytanie jak wrzucę ORI sprężyny, które miał ten model seryjnie polepszy się to i owo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stabilizator nie ma tu znaczenia? Gdyby wymienić tuleje i inne gumowe elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie chcę się wrąbać w to że je założę i położy mi auto na glebie

...i właśnie tu objawia się przewaga gwintu, gdzie możesz sobie sam ustalić wysokość :wink: Szufladkowanie gwintów jako wyłącznie betony jest mocno na wyrost. Wiele tu zależy od marki. TA/MTS owszem są sztywne i auto potrafi piłeczkować. Miałem swego czasu KW V2 (co prawda nie w Audi, ale chodzi o przykład :wink: ) - twardość skręcona na max a mimo to jakieś tam wybieranie nierówności jeszcze było.

Z nowych rozsądne cenowo jest AP. Warto też przyjrzeć się gwintom ST. Ceny są przyjemne a w praktyce to jest prawie to samo co KW. Główną różnicą jest materiał z jakiego zrobiono obudowę. KW ma nierdzewkę, ST ma ocynk.

Gdybyś decydował się na nowe komponenty, nieważne czy sprężyny czy gwint to daj znać, może pomogę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pozwólcie ze sie wtrące w temat:)

Opłaca sie kupować MTS/TA do B6, skąd taka różnica cenowe no bo tysiąc za gwint to ja myślałem ze to jakaś pomyłka była w aukcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupę gwint ale używany bo nie bardzo mi wydawać kupę kasy na nowy, wiem że nowy to nowy no ale mam w planach kilka modów jeszcze i dlatego mój budżet jest ograniczony :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panowie jeszcze pytanie jak wrzucę ORI sprężyny, które miał ten model seryjnie polepszy się to i owo?

jezeli amory sa sprawne i wlozysz fabryczne springi to bedzie fabrycznie miekko i wysoko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś powiedzieć ile powinno wynosić fabryczne zawieszenie do avanta, żadne sportowe

Wysokość od ziemi do najwyższego miejsca w wycięciu błotnika???

Opony 205/55R16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem nie znalazłem, ale spokojna głowa jak będę miał taki staż jak Ty oraz tyle wypowiedzi w różnego rodzaju postach, to też bez problemu znajdę odpowiedz na tak blachę pytanie i też będę pomocny jak Ty.

Dziękuje

Temat można usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...