Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kanapa tył Przedlift 97r sedan a polift 99r


MATIUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do kupienia fajną skórzaną tapicerkę w śmiesznych pieniądzach

jak jest z mocowaniem tylnej Kanapy? czy jest inna bo wiem że kombi przedlift i kombi polift ma inne mocowanie kolega tak kupił i teraz kanapa wisi na pasach chciałbym uniknąć takiej sytuacji

z góry dzięki za pomoc może ktoś przerabiał taki problem

Przeszukałem forum ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi..


Pany pomożecie :)

Edytowane przez MATIUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki będą pasować pozsotaje problem elektrycznych ledzwi ale będziem modzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby z elektryki jestem wystarczy + i minus znaleśc podciągnąc i będzie działac?


fotele Pasują :) pozsotaje kwestia boczków (wyciecie tapicerek i wstawienie zmaist materiałów) oraz by regulacja odcinka lędziowego działała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słaby z elektryki jestem wystarczy + i minus znaleśc podciągnąc i będzie działac?

fotele Pasują :) pozsotaje kwestia boczków (wyciecie tapicerek i wstawienie zmaist materiałów) oraz by regulacja odcinka lędziowego działała

Ej Matius co tam rzeźbisz ?? Mam podobny problem bo znajomy ma na sprzedaż skórkę od S4 za nie duże pieniądze ale od sedana z 98 roku i nie wiem czy podejdzie do mnie :eusathink: . Kojaży ktoś czy da sie przełożyć obicie skórzane z oparcia tylnego sedana na oparcie od Avanta ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już Mariusz nic nie porzezbie czarna sprzedana a4 zostało tylko w rodzinie brata a4 1.8 adr quattro i tam trochę modzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już Mariusz nic nie porzezbie czarna sprzedana a4 zostało tylko w rodzinie brata a4 1.8 adr quattro i tam trochę modzę :)

To a4 które miał ?? Ja tam dalej swoje modzę , pomalutku ale zawsze coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ta malinowa :) ja sam teraz szukam albo b5fl albo jakies b6 ale zobczymy jak to bed

Narazie mam ważniejsze żeczy i wydatki na głowie niż auto więc narazie zostaje moje stare B5 :D

A kojarzy ktoś czy skórka od sedana podejdzie do avanta , na pewno różni sie tylnym oparciem , tylnymi boczkami i tymi wstawkami przy oparciu tylej kanapy , ale ciekawi mnie czy da sie to jakoś przerobić , robił ktoś coś takiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...