Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Alona tu masz dobrą A4-ke, chyba nawet czerwone skóry ma, looknij cena doobra :hi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11068951

ja w tym aucie widzę antonia :kox:

no w bagażniku :naughty:
Opublikowano

Alona tu masz dobrą A4-ke, chyba nawet czerwone skóry ma, looknij cena doobra :hi:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11068951

ja w tym aucie widzę antonia :kox:

no w bagażniku :naughty:

za kółkiem :kox:

w dresach,z podwiniętymi rękawami i w czarnych okularach :evil:

a z głośników nap***a bajerful :polew:

Opublikowano

i w Twoim sweterku który wczoraj miałeś :cool1:

Opublikowano

Sweter do tego auta to tylko z wielkim napisem

BOYS :naughty:[br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 22:57_________________________________________________

Jak ktoś chce kalendarz to pisać PW

Mamy już 3 więc można wziąć więcej jedną paczką. :cool1:

Opublikowano

i w Twoim sweterku który wczoraj miałeś :cool1:

oj,oj :acute:

wyczuwam nutkę zazdrości :cool1:

Opublikowano

Wszystkie kalendarze z pw zamówione. :wink4:

Opublikowano

Widziałem :wink4:

Opublikowano

Alonka popatrz 2.5 z pewnej ręki takie coś może naprawdę długo pojeździć i za dobre pieniądze. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_b6_sedan_za_29000-t112060.0.html :naughty::good:

To nie to co Twoje kupione od mafii gruzińskiej tylko dla tego,że miało czerwone skóry :decayed: :decayed:

Opublikowano

chyba się będzie bała

Opublikowano

No chyba,że taki dupozamiatacz by ją interesował http://www.a4-klub.pl/smf/inne_fiat_125p_84-t110915.0.html :cool1:

Czaddddd niebieski metalik :kox:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2010, 19:13_________________________________________________

No Alona, jak się zdecydyjesz to mozna podjechać oblookać, bo niedaleko (województwo wejherowskie :wink4:)

:polew:

Opublikowano

Alonka popatrz 2.5 z pewnej ręki takie coś może naprawdę długo pojeździć i za dobre pieniądze. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_b6_sedan_za_29000-t112060.0.html :naughty::good:

To nie to co Twoje kupione od mafii gruzińskiej tylko dla tego,że miało czerwone skóry :decayed: :decayed:

nigdy więcej 2,5 tdi !!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Alonka popatrz 2.5 z pewnej ręki takie coś może naprawdę długo pojeździć i za dobre pieniądze. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_b6_sedan_za_29000-t112060.0.html :naughty::good:

To nie to co Twoje kupione od mafii gruzińskiej tylko dla tego,że miało czerwone skóry :decayed: :decayed:

nigdy więcej 2,5 tdi !!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Mietka jesteś :decayed:

Opublikowano

Alonka popatrz 2.5 z pewnej ręki takie coś może naprawdę długo pojeździć i za dobre pieniądze. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_a4_b6_sedan_za_29000-t112060.0.html :naughty::good:

To nie to co Twoje kupione od mafii gruzińskiej tylko dla tego,że miało czerwone skóry :decayed: :decayed:

nigdy więcej 2,5 tdi !!!! :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

powiedz to Fazemu :gwizdanie:

Nie oszukujmy się kupiłaś rzęcha i serwisowałaś u rzeźnika :decayed:

Opublikowano

kupił z dobrych rąk :naughty:

Opublikowano

kupił z dobrych rąk :naughty:

kupił? kto? Alon?

Patryk na spota byś przyjechał kiedyś!

Opublikowano

Fazy :naughty:

kupił z dobrych rąk :naughty:

Patryk na spota byś przyjechał kiedyś!

byłem i byly nawet fotkii cykane :naughty:

Opublikowano

kupił? kto? Alon?

Fazy fajo :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.