Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza :tongue4

bo jest :decayed:

to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

w avancie :naughty:

I w gazie :good::kox:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki Resztek :wink4:[br]Dopisany: 08 Luty 2010, 21:46_________________________________________________

ponowie i panie,za***ista furka do nabycia,widziałem,jeździłem,naprawdę polecam,gdybym szukał B6 z 1,9TDI,to brałbym ją bankowo :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/sprzedam_swoje_wlasne_audi_a4_b6_2004_rok-t116712.0.html

widziałem,naprawdę faje autko :good:[br]Dopisany: 09 Luty 2010, 11:27_________________________________________________

jak bys mial takie przezycia jak ja z 2.5tdi to nawet 1.3 benzyna w golfie II była by lepsza :tongue4

bo jest :decayed:

to juz wiem jak bedzie twoj nastempny samochod golf II 1.3 pełen wtrysk :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

pełan gaźnik :naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Dziś ok 18.30 Ambro namierzony na Armii Krajowej w Gdańsku w służbowej Dacii Logan kombi. Kolor biały, na boku różowy napis cośtamcośtam - salon fryzjerski.

Opublikowano

Dziś ok 18.30 Ambro namierzony na Armii Krajowej w Gdańsku w służbowej Dacii Logan kombi. Kolor biały, na boku różowy napis cośtamcośtam - salon fryzjerski.

fryzury intymne dla panów-salon fryzjerski :cool1:

Opublikowano

:decayed:

:hi:

Opublikowano

:decayed:

:hi:

elo byczku :hi:

Opublikowano

:decayed:

:hi:

elo byczku :hi:

siema siema :wink4:

jesteś na GG ?można pisać? :naughty:

Opublikowano

jesteś na GG ?można pisać? :naughty

jo

Opublikowano

Dziś ok 18.30 Ambro namierzony na Armii Krajowej w Gdańsku w służbowej Dacii Logan kombi. Kolor biały, na boku różowy napis cośtamcośtam - salon fryzjerski.

fryzury intymne dla panów-salon fryzjerski :cool1:

Możliwe, coś tam było z łoniakami właśnie.

Opublikowano

Ktos jutro sie wybiera na Matarnie :?: :cool1:

Opublikowano

pan Tomek będzie :cool1:

Opublikowano

Taa jasne, od razu krew...

:decayed:

Opublikowano

Dziś ok 18.30 Ambro namierzony na Armii Krajowej w Gdańsku w służbowej Dacii Logan kombi. Kolor biały, na boku różowy napis cośtamcośtam - salon fryzjerski.

Tak widziałem Cie Maqk jak stałeś na poboczu. :wink4: Fajne miałeś czerwone pończoszki :good:

Ktos jutro sie wybiera na Matarnie :?: :cool1:

Ja mam taki zamiar :wink4:

Opublikowano

Dziś ok 18.30 Ambro namierzony na Armii Krajowej w Gdańsku w służbowej Dacii Logan kombi. Kolor biały, na boku różowy napis cośtamcośtam - salon fryzjerski.

Tak widziałem Cie Maqk jak stałeś na poboczu. :wink4: Fajne miałeś czerwone pończoszki :good:

Ktos jutro sie wybiera na Matarnie :?: :cool1:

Ja mam taki zamiar :wink4:

:polew: jak już to czarne :polew:

2 szybkie pytania mam:

- czy felgi 19" to nie będzie za dużo jak na 130 kuni?

- czy 1BE styknie na 19"? Czy będzie za wysoko?

Opublikowano

To nie watek na takie pytania. :tongue4:

1. 130KM to za mało na co kolwiek :kox: a tak na poważnie to będzie ok. Nie odczujesz jakiegoś wielkiego spadku mocy a i tak pewnie bardziej zależy Ci na wyglądzie. Wsadź chip to będzie super :wink4:

2.Musisz pomyśleć o innym zawiasie. Jakiś Eibach albo tańsza, też dobra opcja: FK

Opublikowano

jeżeli auto ma służyć na co dzień,1BE starczy z powodzeniem :cool1:

Opublikowano

Siemka :hi: :hi: :hi:

Weźcie ktoś dzisiaj VAG'a, bo mi auto zgasło wczoraj jak sie zakopałam w śniegu i ogólnie jakoś dziwnie odpala, trzeba sprawdzić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mnie nie bedzie.w Pzn urzeduje

Opublikowano

tu już VAG nic nie pomoże :cool1:,zwykłe pudełko zapałek jest potrzebne :naughty:

Opublikowano

Ja wiem że to nie wątek na takie pytania ale w odpowiednim dziale to by mi wkleili ":szukaj:" i jeszcze zj***li za lenistwo :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.