Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja wiem że to nie wątek na takie pytania ale w odpowiednim dziale to by mi wkleili ":szukaj:" i jeszcze zj***li za lenistwo :polew:

:laghing2:

19' koxik :good:

1BE wystarczy ale -35 wyglądałoby lepiej :kox:

Opublikowano

Będzie stała jak wóz drabiniasty :tongue4:

Opublikowano

1BE jest w sam raz, bo 1BA na większych felach stoi jak dzik pod lasem, a -35 jest już twardy i zaczyna trzeszczeć wnętrze, a dłuższa trasa jest już mało przyjemna ;)

Opublikowano

No właśnie chodzi o to żeby nie stało wysoko jak allroad... Ale widzę u Trzenia że ma 19" na -20mm i wygląda to dobrze czyli problemu nie ma.

Opublikowano

No właśnie chodzi o to żeby nie stało wysoko jak allroad... Ale widzę u Trzenia że ma 19" na -20mm i wygląda to dobrze czyli problemu nie ma.

tyle że Trzeniek wazy dobre 150-160kg,albo i więcej,jak wsiada,to auto siada dobre 10-15mm,może ma zużyte amory,ale tego nie wiem.

Opublikowano

tyle że Trzeniek warzy dobre

piwo? :polew:

Opublikowano

heheh ale klops :polew:s

Opublikowano

macie mnie :przebiegly:

Opublikowano

Dziś ok 18.30 Ambro namierzony na Armii Krajowej w Gdańsku w służbowej Dacii Logan kombi. Kolor biały, na boku różowy napis cośtamcośtam - salon fryzjerski.

Tak widziałem Cie Maqk jak stałeś na poboczu. :wink4: Fajne miałeś czerwone pończoszki :good:

Ktos jutro sie wybiera na Matarnie :?: :cool1:

Ja mam taki zamiar :wink4:

:polew: jak już to czarne :polew:

2 szybkie pytania mam:

- czy felgi 19" to nie będzie za dużo jak na 130 kuni?

- czy 1BE styknie na 19"? Czy będzie za wysoko?

Gwint obowiązkowo, co najmniej -70 musi być :wink4:

Opublikowano

Witam kolegow , mam prosbe mala kogos kto mieszka blisko lub bedzie przejezdzal o ogladniecie autka

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11284173 auto chce kupic moj brat, ale na darmo nie chce jechac, pomozecie :mysli::good:

Opublikowano

W sobote chyba bede lecial przez lebork,wiec moge zobaczyc.Napisz na co zwrocic uwage itp.

Opublikowano

:hi:

macie zimę?

Opublikowano

Sniezek daje, az milo.Teraz w Poznaniu siedze i tez sypie od rana.

Opublikowano

zima, zima

chyba jutro do pracy nie dojadę :decayed:

Opublikowano

W sobote chyba bede lecial przez lebork,wiec moge zobaczyc.Napisz na co zwrocic uwage itp.

No byloby super, na co zwrocic uwage glownie blacharka czy w jest w miare ok, jak chodzi silnik, czy nie byl bity, kombinowany, takie podstawowe rzeczy + to co sie odrazu rzuca w oczy, bylbym niezmiernie wdzieczny :notworthy:

Opublikowano

ma ktoś jakieś znajomości na poczcie?

PILNE!

Opublikowano

ma ktoś jakieś znajomości na poczcie?

PILNE!

znaczki chcesz kupić na lewo??

:decayed:

Opublikowano

znaczki chcesz kupić na lewo??

Raczej bym obstawiał że chce teściowej emeryture podebrać :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.