Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fazy zmień opis na AKE :gwizdanie:

ciśnie jak 180 PS ???

ciśnie od 1500 obrotów.

silnik po czipsie....

Bez hamowni niema co opowiadać,ale auto mechanika oryginalne AKE,przy tym to muł..

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sterownik też podmienialiście?

Opublikowano

cały komplet :cool1:[br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 08:21_________________________________________________Fazy ma szczęście w nieszczęściu, bo przy tym wszystkim pozbył się wycieków, a auto jeszcze fajniej teraz jedzie.

Opublikowano

ten 2,0 to taka średniawka - 130 PS :confused4:

131 :decayed:

Opublikowano

131 :decayed:

synek synek nie fikaj :cool1:

Opublikowano

To niech tatuś nie pier***i :decayed:

Opublikowano

zderzak s-line,super sprawa :good:

...auto jest szybsze,miej pali,nawet schowek mi sie teraz tak jakoś płynnie otwiera :cool1:

Opublikowano

zderzak s-line,super sprawa :good:

Przedni czy tylni ? :cool1::decayed:

Opublikowano

zderzak s-line,super sprawa :good:

...auto jest szybsze,miej pali,nawet schowek mi sie teraz tak jakoś płynnie otwiera :cool1:

a ile kuni przybyło :?: :cool1:

Opublikowano

Tomeks wyrezał zew S-line ? :naughty: Bez kitu muszę zalecieć to zobaczyć... :decayed:

Opublikowano

Bez kitu muszę zalecieć

:cool1:

Opublikowano

Coś wiadomo w sprawie czwartego piętra ?? :gwizdanie:

Opublikowano

Tomeks wyrezał zew S-line ? :naughty: Bez kitu muszę zalecieć to zobaczyć... :decayed:

bedzie s-line z listwami S4 + podsufitka pokryta alcantarą :guma:

Coś wiadomo w sprawie czwartego piętra ?? :gwizdanie:

propozycja jest rozpatrywana :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:56_________________________________________________Jak by coś konkretnie do 2.5 tdi, to jest BAU 68tyś mil (motr + skrzynia) :naughty:

gdybym miał Q, już bym swapował :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

Zawsze mozesz miec :naughty: :naughty:

Opublikowano

to już szaleństwo....

Opublikowano

chłopaki, powiedzcie mi czy od xenonów jest wspolny bezpiecznik?? i który to bo nie mogę znaleźć, a mi chyba padł, na szczęście przed domem i ani jeden xenon mi nie działa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1: :cool1:

Opublikowano

chłopaki, powiedzcie mi czy od xenonów jest wspolny bezpiecznik?? i który to bo nie mogę znaleźć, a mi chyba padł, na szczęście przed domem i ani jeden xenon mi nie działa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1: :cool1:

:szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html

:decayed:

Opublikowano

chłopaki, powiedzcie mi czy od xenonów jest wspolny bezpiecznik?? i który to bo nie mogę znaleźć, a mi chyba padł, na szczęście przed domem i ani jeden xenon mi nie działa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:cool1: :cool1:

:szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/uklad_elektryczny/opis_bezpiecznikow-t7319.0.html

:decayed:

dzięki :hi: :hi:

mi coś szukajka nie działa, nie wiem ocb :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 18:17_________________________________________________FUCK!!! do każdego światła jest inny bezpiecznik, więc chyba niemożliwe że dwa naraz padły??? :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

mozliwe,ze jest jeszcze jakis przekaznik

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.