Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

konkretne forum = konkretna pomoc :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

konkretne forum = konkretna pomoc :gwizdanie:

prawda ;)

Opublikowano

a jak nie mozesz liczyc na logi to nie wpadniesz?? :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

nie wiem do końca czy wpadne jeszcze, bo oddałem auto do warsztatu (klocki + tarcze przy okazji wymiana wężyków przelewowych od wtryskiwaczy) i nie wiem czy będzie na środę gotowy...

Opublikowano

klocki + tarcze to 2h roboty i wężyki z 15 minut :gwizdanie:

Opublikowano

Postaram się wpaść. Pomożecie przy okazji z tymi logami?

Opublikowano

Postaram się wpaść. Pomożecie przy okazji z tymi logami?

za logi anoni bierze 50 zeta,płacisz i robi,proste,nie musisz prosić o pomoc :cool1:

Opublikowano

Natomiast koleżanka Alona za darmo doradzi Ci jak dbać o 2.5TDI i gdzie tanio go naprawiać :wink4:

Opublikowano

Witam szanownych kolegów :bry:

Jestem tu nowy, od kilku dni mam zaszczyt przemieszczać się A4 Avant 1.8t :quattro: :>

To tyle - do zobaczenia w środę :)

Pozdrawiam,

zim

Opublikowano

nie wiem do końca czy wpadne jeszcze, bo oddałem auto do warsztatu (klocki + tarcze przy okazji wymiana wężyków przelewowych od wtryskiwaczy) i nie wiem czy będzie na środę gotowy...

a gdzie kupiłeś wężyki? :naughty: :naughty: bo akurat potrzebuje :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

To tyle - do zobaczenia w środę :)

Pozdrawiam,

zim

elo :hi:

...avant :naughty:,więcej bro wejdzie :gwizdanie: :decayed:[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 23:03_________________________________________________

nie wiem do końca czy wpadne jeszcze, bo oddałem auto do warsztatu (klocki + tarcze przy okazji wymiana wężyków przelewowych od wtryskiwaczy) i nie wiem czy będzie na środę gotowy...

a gdzie kupiłeś wężyki? :naughty: :naughty: bo akurat potrzebuje :gwizdanie: :gwizdanie:

w ogrodniczym :cool1:

Opublikowano

Antonio, na dolewkę potrzebujesz? Bo jakby co to zostało mi jeszcze w bańce po ostatniej wymianie. Z tym że raczej mnie w tą środę nie będzie bo mam drugą zmianę i nie wiem czy uda mi się urwać.

Opublikowano

Witam, mogę wpaść w środę. Potrzebuję zrobić logi i potrzebuje pomocy :D Ktoś chętny?

czy nie przybyłeś do nas z eu :mysli:

Raz tylko byłem na EU raz byłem u Was i uważam, że posiadacie większą wiedzę na temat aut

i jest lepsza 'atmosfera' na spocie. To by było na tyle. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc? :)

:polew: to samo mówiłeś, tylko w odwrotną stronę jak byłeś na spocie u nas :polew: :polew:

Opublikowano

w c**ja was robił :polew:

"...uważam, że posiadacie większą wiedzę na temat aut

i jest lepsza 'atmosfera' na spocie..."

nie wiem kto by się zwrócił do was tymi słowami na poważnie :cool1:

Opublikowano

GILI najlepszego :drunk:

Opublikowano

najlepszego kanalio :hi:

Opublikowano

w c**ja was robił :polew:

"...uważam, że posiadacie większą wiedzę na temat aut

i jest lepsza 'atmosfera' na spocie..."

nie wiem kto by się zwrócił do was tymi słowami na poważnie :cool1:

was też robi, bo chce się zvagować :polew: :polew:

a ty tomeks się tak nie podniecaj, bo ci żyłka w oku pójdzie :polew:

poza tym ja wcale nie mówię, że mam jakąś wiedzę profesjonalną na temat Audi, bo interesuję się czysto hobbystycznie

ale przynajmniej nie udaję tak jak ty :polew: bo ty również napewno specjalistycznej wiedzy nie posiadasz :polew:

Opublikowano

odnośnie atmosfery na spotach nic nie napiszesz :cool1: :gwizdanie:

Opublikowano

Tomeks podniecasz się tym wszystkim jakby nie wiem co to było, nam nasza atmosfera odpowiada, koledze Henry'emu widocznie nie, ale wiedz, że na was też nadawał jak był u nas :wink4:

mnie wali ten podział na PL i EU, bo tam i tu mam dobrych znajomych i dlatego jestem aktywny na obydwu forach :przebiegly:

ty natomiast jesteś jak jakiś żołnierzyk i spinasz się za każdym razem jak jest jakaś akcja z kimś z EU :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.