Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam i nie będę miał jeszcze jakiś czas bo to pożyczony aparat i kabla nie ma a od mojego nie pasuje. Dopiero gdzieś za tydzień będą :thumbdown:

kup czytnik kart pod USB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Tomeks

    3230

  • antonio

    1953

  • Bieniek

    1932

  • GILI

    1288

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam i nie będę miał jeszcze jakiś czas bo to pożyczony aparat i kabla nie ma a od mojego nie pasuje. Dopiero gdzieś za tydzień będą :thumbdown:

kup czytnik kart pod USB

za 5,50 zł mozna dostac ... moze nie chce inwestowac ;];] :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja mogę czytnik kupić... ale to przy okazji podjadę bo specjalnie mi się nie chce :> Zresztą jak robiłem foty to się śmialiście a teraz każdy chce zobaczyć :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Roba :

seria:

137 KM / 322,6 Nm

program:

165,6 KM / 361,7 Nm

Prawdopodobnie dałoby się jeszcze kilka kucy urwać ale okazało się, że turbina już w serii lekko przeładowywała (ale nie na tyle żeby wchodzić w tryb awaryjny), więc żeby uniknąć notlaufa Rob zdecydował, że będzie trochę spokojniej. Niestety z powodu korków i pogody nie mogłem się nacieszyć autem w drodze powrotnej ale to co zobaczyłem narazie bardzo mi się podoba :> :> :> Wykres niepotrzebnie wziąłem na papierze więc dopiero za parę dni go tu wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Roba :

seria:

137 KM / 322,6 Nm

program:

165,6 KM / 361,7 Nm

Prawdopodobnie dałoby się jeszcze kilka kucy urwać ale okazało się, że turbina już w serii lekko przeładowywała (ale nie na tyle żeby wchodzić w tryb awaryjny), więc żeby uniknąć notlaufa Rob zdecydował, że będzie trochę spokojniej. Niestety z powodu korków i pogody nie mogłem się nacieszyć autem w drodze powrotnej ale to co zobaczyłem narazie bardzo mi się podoba :> :> :> Wykres niepotrzebnie wziąłem na papierze więc dopiero za parę dni go tu wrzucę.

:good: ale i tak bedziesz wisiał za mna :decayed: [br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 13:51_________________________________________________ile dałeś za program wyślij mi na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Roba :

program:

165,6 KM / 361,7 Nm

:good: ale i tak bedziesz wisiał za mna :decayed:

Cris ile jeszcze będziemy to czytać a kiedy wkońcu to zobaczymy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od Roba :

program:

165,6 KM / 361,7 Nm

:good: ale i tak bedziesz wisiał za mna :decayed:

Cris ile jeszcze będziemy to czytać a kiedy wkońcu to zobaczymy?

teraz mam same refleksje czy robić czy nie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wydałeś tyle kasy na graty to chcesz zrezygnować? Nie ma ku***a mowy!!! Proszę rezać i się pochwalić co wyszło. I ch***j nas obchodzą Twoje refleksje, fura ma być gotowa przed zimą. :> :> :> :naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambro już Ci pisał, że TUNE-UP :>

http://www.tune-up.pl/kontakt.php[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 19:35_________________________________________________Nie no, aż byłem sobie na mieście poszaleć furką. Mam radochę jak dzieciak z nowej zabawki :> :> :> Już rozumiem czemu Bieniek po wymianie turbo na większe zrobił spontanicznego spota na skwerze :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje udanego programu.

Nie lepiej było kupić odrazu 2.5?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje udanego programu.

Nie lepiej było kupić odrazu 2.5?? :decayed:

No powiem Ci, że po przejażdżce Bieńkowozem na manii to mi szczena opadła, szczególnie jak musiałem łapać wszystko co z kokpitu zaczęło nagle spadać przy bucie :polew: Normalnie potwór, jeśli każde 2,5 oferuje podobne wrażenia to no no :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...