Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co do oleju wchodzi 5.5L.

...co do browarów,to walę szóstego Lecha :decayed::cool1:

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zimnego L......

Opublikowano

napis pieknie widać :naughty:

Opublikowano

a co Maciek objezdza Ciebie

No baa... Ale teraz to już nie wiem :>

Opublikowano

kuzwa to tak zapitala ona ma ile tych kucy??

Opublikowano

Dobra Panowie a teraz na poważnie. Koleżanka pracuje w domu dziecka w Sobieszewie. I tak sobie pomyślałem, że można by coś dla tych dzieciaków zorganizować pod patronatem A4 klubu... Zaznaczam, że jestem już po kilku browarach :D Ale jeszcze myślę :D Co Wy na to? Szkoda dzieciaków, nie miały szczęścia w życiu niestety... Może coś wymyślimy? Nie mam póki co pomysłu ale jestem ciekawy czy byliby chętni? Coś w stylu przyjechać po dzieciaki grupą aut, zabrać je gdzieś i potem odstawić. Reszta do dogadania. Póki co nic koleżance nie powiedziałem, więc jeśli sądzicie że to głupi pomysł to luz :)

Opublikowano

Dobra Panowie a teraz na poważnie. Koleżanka pracuje w domu dziecka w Sobieszewie. I tak sobie pomyślałem, że można by coś dla tych dzieciaków zorganizować pod patronatem A4 klubu... Zaznaczam, że jestem już po kilku browarach :D Ale jeszcze myślę :D Co Wy na to? Szkoda dzieciaków, nie miały szczęścia w życiu niestety... Może coś wymyślimy? Nie mam póki co pomysłu ale jestem ciekawy czy byliby chętni? Coś w stylu przyjechać po dzieciaki grupą aut, zabrać je gdzieś i potem odstawić. Reszta do dogadania. Póki co nic koleżance nie powiedziałem, więc jeśli sądzicie że to głupi pomysł to luz :)

jak najbardziej,makówa pomysł mzajebisty :good:

na spocie obgadamy sprawę i robimy akcję dla dzieciaków :kox:

Opublikowano

Makówa musi częściej pić :polew:

Opublikowano

Teraz w koncu czuje te 2xx koni :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Juz lubi to auto :kox: :kox: :kox:

i tak cię jebne :guma:

...na drodze,albo pałą :evil:

Opublikowano

Mam dzieci i wiem jak cieszą się z każdego niespodziewanego wyjazdu,ale sam nie wiem,co jak możemy pomóc :mysli:

siódmy Lech pękł i pomysłów po każdym następnym będzie jeszcze mniej...

Opublikowano

Oki to podjadę z rana po kumpelę i obczaję co i jak :good:

Opublikowano

przecież takie dzieciaki nigdy nie siedziały w aucie,posiedzą,pozmieniają biegi,pokręcą fajerą,przewieziemy je kawałek konkretnie,kupimy jakieś pierdoły,taki dzieciak będzie się cieszył z samego zainteresowania nim.

Opublikowano

Do ZOO :drool: :drool:

Opublikowano

Do ZOO :drool: :drool:

dobrze,dobrze,zabierzemy cie :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 22:53_________________________________________________

lepski,co to za fele :slina:

Opublikowano

Mercedes Alphard :beksa: :beksa:

Opublikowano

Mercedes Alphard :beksa: :beksa:

niezłe :naughty:

macie filmik ze spotu,Bieniek 205PS,Resztek 180PS,wypsiu 137PS lub 41 :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

przecież takie dzieciaki nigdy nie siedziały w aucie,posiedzą,pozmieniają biegi,pokręcą fajerą,przewieziemy je kawałek konkretnie,kupimy jakieś pierdoły,taki dzieciak będzie się cieszył z samego zainteresowania nim.

super pomysł, jestem za!! :good: :good: :good:

a co do oleju, to do mnie wchodzi równo 4,6 litra, a jak więcej wleję, to jest za dużo...

Opublikowano

Co do pomyslu Macieja to ja tez sie przylaczam :)

Opublikowano

Co do pomyslu Macieja to ja tez sie przylaczam :)

dokładnie,musimy dać też cos od siebie,zwłaszcza dzieciakom,którym życie dało po d*pie już na starcie :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.