Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł, mówta mnie co to może być:

Toczę się na minimalnych obrotach na trójeczce, po chwili but - patrze na obrotomierz i wskazówka ładnie zapitala ale nagle, po przekroczeniu ok 2,200-2,400 obrotów wyraźnie zwalnia, słychać też że auto się wolniej na obroty wkręca. Trwa to kilka sekund, po czym jak wskazówka przekroczy 3,000 obrotów to znów dostaje kopa i wszystko wraca do normy. I tak na każdym biegu. Już kiedyś tak miałem ale po paru dniach samo przeszło więc olałem sprawę. Rob mówił, że turbo czasem lekko przeładowuje ale nie na tyle żeby wejść w tryb awaryjny. Więc to może to? Auto w tryb awaryjny nie wchodzi ale przez chwilę jakby je ktoś za szelki złapał i przytrzymywał. :mysli:[br]Dopisany: 14 Sierpień 2010, 22:07_________________________________________________Ok, jak zwykle nic nie wiecie :polew: Ale już mi Spetznaz napisał żeby sprawdzić czy się jakiś przewód nie załamuje pod wpływem podciśnienia. Całkiem logiczna teoria. Załamany przewód = mniejszy przepływ = zdławienie.

  • Odpowiedzi 24,3 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzindybry :hi:

Opublikowano

:hi: :hi:

Gdzie sa jakies szroty w 3miescie??Szukam wygluszenia do plyty pod silnikiem.

Opublikowano

Z tego co wiem, na pograniczu Rumii-Redy mieli jakies B6 :mysli:

Opublikowano

...Łepski dawaj C.V ....gadzino.... :decayed:

Opublikowano

Dobra to biore sie za pisanie...zaraz :decayed:

____

Dave Chappelle - Ghetto (Hey baby!!!) [ PL ]

:kox:

Opublikowano

Bieniek-A5 3.0tdi 2:0 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Byłem dzisiaj w Ardenach koło SPA na wyścigach i zrobiłem parę fotek i filmik (jest sporo filmików na YouTubie link poniżej)

jeden z organizatorów zrobił sobie oesa na serii R8 aby zobaczyć co można jeszcze w tym aucie poprawić na lepsze :decayed::naughty:

Fotki

http://picasaweb.google.com/Wypsiu75/OesyGorskieWArdenach#

Filmiki

Opublikowano

wypsiu

jeden z organizatorów zrobił sobie oesa na serii R8 aby zobaczyć co można jeszcze w tym aucie poprawić na lepsze

Wiedział co robi biorąc manuala bo niestety R-tronic często lubi odpierdalać tak jak ma to miejsce w aucie brata szwagra :kwasny:

Opublikowano

Bieniek-A5 3.0tdi 2:0 :kox: :kox: :kox: :kox:

Co, dwa razy mijałeś jakąś zaparkowaną na chodniku? :decayed:

Opublikowano

Bieniek-A5 3.0tdi 2:0 :kox: :kox: :kox: :kox:

Co, dwa razy mijałeś jakąś zaparkowaną na chodniku? :decayed:

Ale gosciu mial mine :polew: :polew: :polew:

Z dupeczka jechal,a tu taki zonk :decayed:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 06:44_________________________________________________Zeby ni ebylo tak kolorowo,to w srode po spocie bialy civic bez kanap z kubelkowym fotelem i ryczacym tlumikiem zrobil mnie 3 razy.Tylko 30m bylem pierwszy a potem ogien ;(

Opublikowano

Bieniek-A5 3.0tdi 2:0 :kox: :kox: :kox: :kox:

Co, dwa razy mijałeś jakąś zaparkowaną na chodniku? :decayed:

Ale gosciu mial mine :polew: :polew: :polew:

Z dupeczka jechal,a tu taki zonk :decayed:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 06:44_________________________________________________Zeby ni ebylo tak kolorowo,to w srode po spocie bialy civic bez kanap z kubelkowym fotelem i ryczacym tlumikiem zrobil mnie 3 razy.Tylko 30m bylem pierwszy a potem ogien ;(

jak ja nienawidze hondziarzy!!!!!!! wrrrrrrrrrr :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Opublikowano

Alona to co jesteśmy wrogami ;(

Opublikowano

jak ja nienawidze hondziarzy!!!!!!! wrrrrrrrrrr :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Swietne auta :kox: Swietne :decayed:
Opublikowano

Widziałem dzisiaj Nosb'a koło Auchan. Ale go porobiłeeeeeem, zanim się połapałem co i jak to już go nie było widać we wstecznym :> Możliwe, że to dlatego, że jechał w przeciwnym kierunku :decayed:

Opublikowano

Alona to co jesteśmy wrogami ;(

niech bedzie, ze jestes wyjatkiem, ale i tak ich nienawidze :D

Opublikowano

Alona to co jesteśmy wrogami ;(

niech bedzie, ze jestes wyjatkiem, ale i tak ich nienawidze :D

Cristoforo to przykład najgorszego rodzaju Hondziarzy, czyli:

wielki spojler/lotka na klapie,

pełno naklejek JDM, flag japonii i przekreślonych TDI,

wielki wydech mugena,

16" czarne kołpaki z czerwoną obwódką

a spod świateł i tak robi go zwykłe cienkocienko 0,7.

Opublikowano

Alona to co jesteśmy wrogami ;(

niech bedzie, ze jestes wyjatkiem, ale i tak ich nienawidze :D

Cristoforo to przykład najgorszego rodzaju Hondziarzy, czyli:

wielki spojler/lotka na klapie,

pełno naklejek JDM, flag japonii i przekreślonych TDI,

wielki wydech mugena,

16" czarne kołpaki z czerwoną obwódką

a spod świateł i tak robi go zwykłe cienkocienko 0,7.

:D :D :D :D :D

Opublikowano
:no4:
Opublikowano

nie obrażaj cikłeczento 0.7 litra czystej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.